text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

Bendruomeniškumas lydi žmogų nuo pat jo atsiradimo žemėje pradžios. Pati pirmoji bendruomenė – šeima, vėliau įsiliejame į mokyklos bendruomenę, darbo, laisvalaikio praleidimo bendruomenes. VO Šiluvos bendruomenė „Aušrinė“ jau skaičiuoja septynioliktus gyvavimo metus, ji vienija daugiau kaip 200 narių.
Balandžio pabaigoje vyko bendruomenės ataskaitinis susirinkimas, jo metu pirmininkė pristatė metų ataskaitą apie nuveiktus darbus, organizuotus renginius, parašytus ir įvykdytus projektus. Pasveikinti bendruomenės nariai, šiemet šventę savo jubiliejus, padovanotos atminimo gėlės. Visus susirinkusius linksmino jumoro grupė “Trys mylimos“ iš Pociūnėlių, Radviliškio rajono.
Bendruomenė atlikėjams surengė saugaus eismo akciją, priminė kelių eismo taisykles, padovanojo šviesą atspindinčių priemonių. Esame labai dėkingi atvykusiems svečiams už padovanotą puikią nuotaiką, geras emocijas, už nepamirštamą programą.

Bendruomenės tarybos narė Justina