text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

Raseinių rajono savivaldybės taryba patvirtino Raseinių rajono savivaldybės Kaimo plėtros ir bendruomenės aktyvinimo programos įgyvendinimo tvarkos aprašą. Vadovaujantis šiuo aprašu Raseinių rajono savivaldybės administracija pakvietė rajono visuomenines organizacijas teikti paraiškas paramai gauti.
Visuomeninė organizacija Šiluvos bendruomenė „Aušrinė“ kaip ir kasmet teikė paraišką Raseinių rajono savivaldybės Kaimo komitetui dėl lėšų skyrimo bendruomenės veiklai stiprinti. Tam buvo gauti 391 Eur.
VO Šiluvos bendruomenė „Aušrinė“ šiais metais didelį dėmesį skyrė bendruomenės aplinkos gražinimui, nes bendruomenės namai yra pačiame miestelio centre. Norėjosi, kad bendruomenės namai būtų apsodinti gėlėmis, tam skyrėme 68,00 Eur. Taip pat bendruomenė turi tradiciją sveikinti narius, kurie švenčia jubiliejus, todėl už 42,00 Eur buvo nupirkti rėmeliai sveikinimams ir padėkoms, bei įvairios kanceliarinės prekės. Dalis lėšų buvo skirta sumokėti vietinės rinkliavos mokesčius, kurie siekė 61,00 Eur, taip pat – elektros sąskaitų apmokėjimui, kurių suma buvo 150,00 Eur.
Bendruomenė džiaugiasi galėdama vykdyti įvairias veiklas ir dirbti vardan miestelio ir žmonių gerovės, kurti aplinką, kurioje būtų gera gyventi.
Bendruomenės tarybos narė Zita Marcinkienė