text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

(…)Dienoje tiek daug visko sutilpo:
Šieno kvapas, šlapia dargana…
Taip išmokė gyvenimas džiaugtis.
Kiek turėjom – tiek buvo gana…(…)
(…)Klystam, pykstam… ne viskas išliko,
Ką kadaise paliko tėvai…
Šlamesy…po medžiu…vis dar tyko…
Tie vaikystės mieli kuždesiai…(Eglė Miluš)

Birželio 1 d. mūsų kaime vėl suskambo muzika, padidėjo šurmulys bendruomenės kiemelyje. Kas galėjo, tas prisidėjo: skubėjo, nešė, tempė, ruošė, puošė, gamino.
Stengėmės, kad sugrįžusiems ir atvykusiems į Pramedžiavą būtų šilta, linksma ir jauku. Svečius pasitikę sukrauti šieno žaginiai, nostalgiškai priminė mūsų vaikystėje matytą ir jaustą tėvo nupjautos žolės ir džiūstančio šieno kvapą. Tą dieną didžiausias dėmesys buvo skiriamas tėvui, kurių jau nėra ir buvimui kartu su tais, kuriuos dar turime.
Šventei finansavimas gautas pagal Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2023-2025 metų veiksmų plano 2.1.1.1. priemonės „Stiprinti bendruomenių veiklą savivaldybėse“ įgyvendinimo sutartį. Už gautas lėšas (1255,00 Eur) buvo įsigytas didelis ir erdvus pavilijonas, stalas.
Mažieji vaikučiai šventės metu smagiai leido laiką putose ir batute. O sportinėse varžybose dalyvavę dalyviai, buvo apdovanoti medaliais ir atminimo dovanėlėmis. Nuoširdžiai dėkojame Raseinių rajono kultūros centrui ir Girkalnio seniūnijai už pagalbą šventės metu.
Kad šventėje nebūtų liūdna visiems grojo ir ramiai nusėdėti vietoje neleido liaudiškos muzikos kapela „Nemakščių vyrai“, estradinė grupė „Laiko ratas“ ir Pramedžiavos kaimų bendruomenės kapela „Pramedžiavos vyrai“.
AČIŪ visiems, kurie prisidėjo, kad šventė „ Nepamirškim takelio pas mylimą Tėvelį“ įvyktų ir sakome ačiū tiems, kurie jau kitais metais, birželio pirmą šeštadienį, vėl sugrįš (atvyks) į Pramedžiavą. Tikimės, kad ši šventė Pramedžiavos kaimų bendruomenėje taps tradicinė-kasmetinė.

Pramedžiavos kaimų bendruomenės valdybos narė Kristina Vilkaitienė