text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

soclogo „Mažame miestelyje nėra ką veikti“. „Gyvenvietė, turinti nedidelį skaičių gyventojų, yra pasmerkta žlugimui“. Tokias ir panašias frazes turbūt dažnai girdi daugelis mūsų. Tačiau ar iš tikrųjų tai tiesa?
Šiluvos bendruomenė „Aušrinė“ gruodžio 4-tąją savo bendruomenės narius sukvietė jau į trečią projekto, kurį finansuoja Socialinės apsaugos ir darbo ministerija, edukacinį užsiėmimą. Jo metu susirinkusieji mokėsi muilo gamybos ir vėlimo paslapčių. Šaunios mokytojos Erika Neverdauskienė, Donata Nyderytė ir Inga Karpinienė dalinosi savo patarimais, nuosekliai aiškino gamybos ypatumus ir padėjo kiekvienam, kuris visa tai išbandė ir praktiškai. Turbūt nėra malonesnio jausmo už tą, kurį jauti paėmęs savo rankomis pagamintą daiktą, supratęs, kiek laiko ir vaizduotės paskyrei savo šedevrui. Ta nuoširdi emocija puikiai atsispindėjo visų susirinkusiųjų veiduose, kai džiaugėsi ne tik savo, bet ir šalia dirbusio kaimyno, draugo ar pažįstamo darbu.
Šiluvos bendruomenė „Aušrinė“ stengiasi, kad visi stereotipai apie mažo miestelio blogą gyvenimą būtų paneigti. Ji daro viską, kad kiekvienas norintysis turėtų galimybę dalyvauti edukaciniuose užsiėmimuose. Stengiasi, kad žinias ir patarimus perduotų tik puikiai įvairias sritis išmanantys žmonės. Siekia užtikrinti, kad būtų dirbama tik su kokybiškomis priemonėmis. Kodėl? O gi todėl, kad įrodytų: ir mažame miestelyje yra daugybė talentingų, kūrybiškų, meniškų žmonių. Ir mažame miestelyje yra veiklos, kuri padeda tobulėti ir realizuoti save. O mainais už pastangas gaunamos žmonių šypsenos ir jų džiaugsmas – pats geriausias įvertinimas visai bendruomenei.

Teksto autorė: Dovilė Stoškutė

dsc_0025 dsc_0136 dsc_0214