text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

Gegužės 15 d. šeimos diena paminėta ir Berteškių bendruomenėje. Nuo ryto vaikų laukė batutas ir kukurūzų spragėsiai, įvairios piešimo užduotys, žaislai. Salėje vyko Jolitos Pamedytytės-Jovarauskienės knygos ,,Meilės įkaitė“ ir Raseinių soroptimisčių klubo projekto ,,Moterys keičia pasaulį“ pristatymas. Soroptimistės pasakojo kokias veiklas atlieka jų klubas ir ragino visus džiaugtis, daryti gerus darbus. Visus susirinkusius pasveikino Raseinių rajono kaimų bendruomenių sąjungos pirmininkas Jonas Vazgys. Nuoširdžius eilėraščius deklamavo Auksė Lukenskaitė ir Adriana Andriunavičiūtė. Dainavo RRKC Berteškiuose moterų vokalinis ansamblis ,,Lelija“, vadovė Jolita Lukonaitienė, renginį vedė RRKC kultūrinių renginių organizatorė Betygalos seniūnijoje Janina Baltkojienė. Renginio metu buvo atidaryta ir naujai suremontuota bendruomenės patalpa – arbatinė, kuria labiausiai rūpinosi bendruomenės narė Ona Vitkienė. Prie jos remonto ir įrengimo prisidėjo 18 aktyvių narių ir kitų pagalbininkų.
Ačiū visiems už gražią šeimos dieną Berteškiuose. Tikimės, kad batutas „Kempiniukas“ suteikė daug džiaugsmo, ačiū batutų „ekspertėms“ – jaunoms mamoms Ernestai Ričkutei, Rasitai Lukošiūnienei, Vikai Masalskienei už patarimus nuomojant ir išrenkant batutą, ačiū Vaidai Šarkuvienei už popkornų spraginimo idėją – ir suaugusiems labai patiko, išmokome juos kepti. Ačiū visoms ir visiems prisidėjusiems, atėjusiems, pakvietusiems draugus, anūkus ir pažįstamus.