text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

Rugsėjo 12-ąją, per garsiuosius Šiluvos atlaidus, minint policijos, valstybės sienos apsaugos ir priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos darbuotojų dieną, Šiluvoje buvo surengta saugaus eismo akcija. Graži, jau kelerius metus besitęsianti tradicija kasmet sulaukia didžiulio pasisekimo.

Šiais metais Šiluvos bendruomenės „Aušrinė” nariai ypatingą dėmesį skyrė mažiausiems eismo dalyviams – mokinukams. Jiems buvo parengtos įdomios, spalvingos, o kartu ir pamokančios užduotys apie saugų eismą. Tačiau nepamiršti buvo ir vyresnieji, kuriems, priminus saugaus eismo taisykles, uždavus įvairius klausimus apie jį, buvo įteikti šviesą atspindintys atšvaitai. Turiningai praleidę popietę, bendruomenės nariai džiaugėsi, kad visi, kurie dalyvavo akcijoje, puikiai žinojo saugaus eismo taisykles, dalinosi įvairiomis patirtimis apie tai, kaip keliuose saugosi patys ir saugo kitus.

Šiluvos bendruomenė nuoširdžiai dėkoja prie akcijos prisidėjusiems policininkams, šuneliui Amsiui, kuris džiugino aplinkinius, ir visiems dalyvavusiems akcijoje. Būkite atidūs ir saugokite save keliuose!

Šiluvos bendruomenės „Aušrinė” pirmininkė Judita Stoškienė

dsc_0031     dsc_0058