text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

   Garsieji Šilinių atlaidai kasmet į Šiluvą sutraukia tūkstančius žmonių. Atlaidai – tarsi graži miestelio tradicija, kuri pagyvina daugelio žmonių gyvenimus, į širdis atneša ramybės jausmą, suteikia naujų potyrių. Jau tradiciškai šalia daugybės veiklų ir renginių VO Šiluvos bendruomenė „Aušrinė“ atlaidų metu organizuoja ir saugaus eismo akcijas.

   Šiais metais, bendradarbiaudama su Raseinių rajono Policijos komisariatu, Šiluvos bendruomenė rugsėjo 11-tąją – dieną, kuri buvo skirta visuomenės ir valstybės apsaugos darbuotojams, kvietė žmones į specialiai akcijai įrengtą palapinę, kurioje apsilankiusiųjų laukė įvairios su saugiu eismu susijusios užduotys. Mažieji turėjo galimybę bendrauti ir įsiamžinti su saugaus eismo talismanu – šuneliu Amsiumi. Vyresnieji atsakinėjo į klausimus apie saugų eismą, prisiminė svarbiausias taisykles, pildė kryžiažodžius. Visi buvo apdovanoti atšvaitais, liemenėmis, krepšiais, kurie atspindi šviesą, knygelėmis  ir kitomis saugumą užtikrinančiomis priemonėmis.

   VO Šiluvos bendruomenė „Aušrinė“ džiaugiasi, kad turi galimybę vykdyti tokio plataus masto projektą ir prisidėti ne tik prie miestelio gyventojų, bet ir svečių saugumo. Juk visiems kartu gera kurti gražų, tvarkingą, svečiams patrauklų miestelį – būsimą 2018-tų metų mažąją Lietuvos kultūros sostinę!

Teksto autorė: Dovilė Stoškutė