text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

Ruduo, tas kasmet laukiamas svečias, lyg talentingas dailininkas kasdien stebinantis naujomis spalvomis, dovanojantis tą ypatingą nuojautą, tą šiltą viduje kuždantį jausmą ir laukimą kažko naujo, gražaus, nepatirto. Štai tokią gražią rudens dieną į Butkiškės kaimo bendruomenės namus, nešini rudens gėrybių butkiškiečiai susirinko į jau tradicine tampančią šventę ,,Rudens darbus pabaigus“. Susirinkome į gražiai rudeniškai išpuoštą salę, o visus sutiko rudeninių gėlių ir lapų puokštės bei Arūno Balčiaus iš moliūgų padarytas meniškas žmogeliukas. Į šventę susirinko ne tik aktyviausi butkiškiečiai ir geriausios šeimininkės, bet sulaukėme ir svečių. Pas mus atvyko Raseinių rajono savivaldybės tarybos narys, Gėluvos kaimo bendruomenės pirmininkas Jonas Vazgys IR Ariogalos seniūnijos seniūno pavaduotojas Kazimieras Klimas. Vilmai Augustinavičienei prisiminus praėjusią vasaros palydėtuvių šventę buvo padėkota visiems savo darbais ar lėšomis prisidėjusiems prie tos šventės organizavimo.
Bendruomenės pirmininkas pristatė baigiamą įgyvendinti valstybės paramos projektą, buvo pademonstruotos įsigytos priemonės, išaiškinta kiek gauta lėšų ir kas už jas buvo įsigyta. Už gražiai atnaujintus bendruomenės namus bendruomenės pirmininkas dėkojo Dainiui Noreikai, Inai ir Vygintui Pakarkliams, Jolantai Butkuvienei, Lukui Noreikai, Vytautui Jodoniui, Vaivai ir Aurimui Svirneliams, Vilmai Augustinavičienei, Jūratei ir Kęstui Krikštopaičiams.
Didelį dėmesį skyrėme eismo saugumui. Rudenį trumpėja dienos, ilgesni ir tamsesni darosi vakarai, o Butkiškės gyvenvietė nėra pakankamai apšviesta, tad padalinome šviesą atspindinčių liemenių ir atšvaitų, papasakojome, kaip teisingai nešioti atšvaitus.
Ruduo – tai derliaus metas. O kai gamtos dovanos tokios gausios ir dosnios, kiekviena šeimininkė stengiasi pasigaminti originaliausių, sveikiausių ir skaniausių patiekalų. Norėjome išrinkti tris geriausius patiekalus, bet jų buvo tiek daug ir visi tokie gražūs ir skanūs, kad geriausiais išrinkome Bronės Bortnikaitės, Liudvikos Radvilavičienės, Adijanos Bugenienės, Inos Pakarklienės, Linos Reifonienės, Vilmos ir Stasio Augustinavičių, Albinos Pranckevičienės, Linos Šalvaitienės, Birutės Bielskienės, Anos Nitsos, Danguolės Noreikienės, Arūno Balčiaus, Sandros Jakštienės, Redos Raudžiuvienės, Irenos Jokubauskienės, Gintarės Klimienės, Vaivos Svirnelienės patiekalai.
Šventėje grojo naujasis Butkiškės meno vadovas Vaidotas Vilkas. Jo dainų ne tik pasiklausėme renginio metu, bet ir jam linksmai grojant ilgai pasišokome. Naujasis meno vadovas visiems butkiškiečiams labai patiko. Ačiū jam.
Už suorganizuotą gražią šventę visų butkiškiečių vardu dėkoju pagrindinei šventės rengėjai, sumanytojai ir vedėjai Inai Pakarklienei ir jos pagalbininkams Arūnui Balčiui, Violei Žiaukienei, Vilmai Vitkuvienei, Dainiui Noreikai, Vilmai Augustinavičienei, Vaivai Svirnelienei, Danguolei Noreikienei, Gintarei Klimienei ir kitiems. Gera nuotaika ir puikios emocijos ilgam išliks atmintyje visiems šventės dalyviams.
Butkiškės bendruomenės pirmininkas Linas Bielskis