text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

Raseinių rajono kaimo bendruomenių ir rajono VVG atstovai mokėsi advokacijos. Ką kuria bendruomeninės organizacijos, kokia jų paskirtis bendruomenėje, kokios lyderių patirtys atstovaujant vietos interesus ir kuriant bendrystę savo gyvenamojoje vietovėje, pasakojo Lietuvos vietos bendruomeninių organizacijų pirmininkė Eglė Juozapavičienė. Ji susipažino su advokacijos sąvoka, mokė numatyti žingsnius kaip atstovauti savo vietoves, pristatė kaip šiuo metu yra vertinami bendruomenių savanoriai, kvietė visus diskutuoti. Mokymų pradžioje gimtadienių proga pasveikinome Ramonų kaimo bendruomenės pirmininkę Dalytę Raudonienę ir bendruomenių buhalterę Mildą Mikolaitienę.
     Antroje mokymų dalyje prie mūsų prisijungė Nacionalinės NVO koalicijos direktorė Gaja Šavelė, projektų vadovė Dovilė Rudzenskė ir lektorius Darius Remeika. Jie mokė kaip atpažinti dezinformacijos grėsmes ir būti jai atspariems. Nevyriausybinės organizacijos susiduria su nemažu kiekiu dezinformacijos savo kasdienėje veikloje, todėl labai svarbu mokėti atpažinti, kas yra dezinformacija, kuo ji skiriasi nuo klaidos ar gandų, kaip ji formuojama ir kokių priemonių turi imtis organizacija, jog apsisaugotų nuo komunikacinės žalos.
    Dėkojame LVBOS pirmininkei Eglei Juozapavičienei už galimybę dalyvauti naudinguose mokymuose. Mokymai vykdomi įgyvendinant Lietuvos vietos bendruomenių sąjungos projektą “Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų advokacijos, savanorystės ir bendradarbiavimo stiprinimas”, kurį finansuoja Socialinės apsaugos ir darbo ministerija.