text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

Gruodžio 28 d. pavakarę Ramonų kaimo bendruomenės vaikučiai su tėveliais rinkosi į bendruomenės namus kartu atšvęsti praėjusių šv. Kalėdų ir palydėti senus metus. Šalia bendruomenės namų papuošta eglutė iškart visiems pakėlė nuotaiką. O kita eglutė vaikams šypsojosi bendruomenės namuose. Ir koks buvo vaikučių nustebimas, kai šalia eglutės atrado ne Kalėdų senelį, o senę Besmegenę (personažas Dalia bartkevičienė) ir muzikantė Danutė . Viskas buvo kaip pasakoje – Besmegenė pasakojo , Kalėdų senelis įkrito į balą, o ji pati nori su vaikučiais pažaisti, kad jie neliūdėtų, jei senelis neateis. Gyrėsi, kad turi dovanėlių, jei tik su ja kas žais.
Tačiau kai pasirodė Kalėdų senelis, vaikai ir suaugusieji jį pasitiko džiaugsmo šūksniais. O šis buvo be dovanų maišo. Pasirodo, kad dovanėles tempė kiškučiai, o šarka Vagilka juos apgavo, šitą maišą pavogė ir norėjo saldainius suvalgyti. Kalėdų senelis su vaikučiais išėjo dovanėlių ieškoti, jas surado ir atitempė prie eglutės. Tačiau dovanėlės nebuvo veltui nedalinamos – reikėjo pašokti, padainuoti, eilėraštį padeklamuoti ar pasaką pasekti. Nebuvo pamirštos ir močiutės. Joms senelis padovanojo po kojinių porą, kad žiemą nenušaltų kojų.
Šventės pabaigoje visi vienas kitam palinkėjo laimingų Naujų metų, pasivaišino pyragu ir išlydėję Kalėdų senelį linksmi išsiskirstė į savo namučius.
Ramonų kaimo bendruomenės pirmininkė Dalytė Raudonienė
Nuotraukos teksto autorės

100_6577-1