text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

Šiltą, saulėtą balandžio 22 dieną Raseinių rajono Mirklių kaime naujame bendruomenės name, vyko graži tradicinė pavasario šventė ,,Pavasaris Mirkliuose“. Prasidėjo kitaip negu kiekvienais metais.
Visus susirinkusius sveikino atvykę svečiai – Raseinių rajono savivaldybės tarybos narys, Raseinių rajono kaimų bendruomenių sąjungos pirmininkas, Gėluvos kaimo bendruomenės pirmininkas Jonas Vazgys, Raseinių rajono savivaldybės tarybos narys Andrius Bautronis ir Raseinių rajono savivaldybės tarybos narė, Odeta Borkertienė. Kaimų bendruomenė ,,Gruzdiškės“ pirmininkė Genovaitė Kveselienė . Kaip ir kiekviename renginyje, pasveikino ir puikią muzikinę dovaną padovanojo draugai iš Kėdainių autorinės muzikos grupės „Vaivorykštė“ (Alma ir Edgaras), vadovė ir Kėdainių tarybos narė Alma Jociuvienė. Į Mirklių bendruomenę atvežė dainų pynę jautėmės visi nuostabiai. Taip pat sveikino ir puikią nuotaiką dovanojo RRKC kolektyvai: vaikų šokių kolektyvas ,,Pop Dance“ ir Mirklių kaimo šokių kolektyvas ,,Ritmas“ (vadovė Neringa Šlopšnienė).
Vykdėme ir eismo saugumo projektą, nes Mirklių kaimo bendruomenė dalyvauja konkurse ,,Eismo saugumas bendruomenėse 2022-2023 m.“ Atvykus bendruomenės pareigūnei Giedrei Deveikienei buvo įdomiai praleistas laikas. Būrys šventės dalyvių domėjosi policijos veikla, matavosi specialias liemenes, susipažino su jų darbo priemonėmis, įsiamžino prie policijos tarnybinių automobilių. Šventės metu prisiminėme, kelių eismo taisykles. Kad kelionės pavasarį būtų saugios, pavasarį prasideda dviračių ir paspirtukų vairuotojų ir pėsčiųjų eismas.
Velykės apsilankymas ir žaidimai. Vyko ,,Proto mūšis Mirkliuose“ ne tik klausimai –atsakymai, bet nuotaikingos užduotys ir žaidimai. Nugalėtojai buvo apdovanoti specialiais prizais.
Šventinę ir gerą nuotaiką sukūrė renginio nuostabi vedančioji – Raseinių rajono kultūros centro kultūrinių renginių organizatorė Mirkliuose Žaneta Vaištarienė. Buvo apdovanoti jubiliatai. Bendruomenės pirmininkė Gražina visiems nuoširdžiai padėkojo.
Už įvykusią ir sklandžiai organizuotą šventę ačiū rėmėjams: Raseinių rajono kultūros centrui, Raseinių rajono savivaldybei, Raseinių seniūnui Rolandui Klusui. Nuoširdžiai dėkoju nuotraukų autoriui Jonui Vazgiui.
Nuoširdžiai dėkoju RRKC kultūrinių renginių organizatorei Žanetai Vaištarienei.
Už visokeriopą pagalbą, sveikinimus, dėkinga esu šokio kolektyvui ,,Ritmas“ merginoms ir vadovei Neringai Šlopšnienei. Nijolė, Kristina ir Vilma pavaišino susirinkusius savo atsineštais tortais ir kitais patiekalais. Tačiau nuotaiką pakėlė gražiai papuoštas stalas. Nuoširdus ačiū bendruomenės nariams , kurie įspūdingai, gardžiai papuošė savo įvairiais atneštais patiekalais.
Už informacijos skaidą – informaciniams rėmėjams: „Alio, Raseiniai“, „Raseinių naujienos“, „Mano Raseiniai“ ir ačiū visiems bendruomenės nariams, kurie atvyko į šią nuostabią šventę. Linksmas šokis, skambi daina, nuoširdus bendravimas neleido liūdnoms mintims liko geri, gražūs prisiminimai apie įdomiai praleistą laiką.

Teksto autorė – bendruomenės pirmininkė Gražina Andraitienė
Nuotraukų autorius Jonas Vazgys