text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

Balandžio 6 d. Raseinių Neringos šokių studijos šokėjai su vadove Neringa Šlopšniene vyko į šokių festivalį ,, BALTIC AMBER SEINAI 2019“ Lenkija. Jiems palinkėjome geros, saugios kelionės ir grįžti su prizais.
Mirklių kaimo bendruomenės pirmininkė Gražina Andraitienė priminė saugaus eismo taisykles ne tik šokėjams, bet ir jų tėveliams bei Mirklių bendruomenės nariams, pravedė viktoriną. Taip paminėta balandžio 6-oji – Saugaus eismo diena. Tai dienai, suteikianti galimybę dar kartą kiekvienam visuomenės nariui, eismo dalyviui, susimąstyti apie žmogiškąsias vertybes – gyvybę, sveikatą, atsakomybę už savo elgesį kelyje. Mirklių kaimo bendruomenė dalyvauja konkurse ,,Eismo saugumas bendruomenėse 2019“ ir rūpinasi, kad vaikučiai būtų saugūs. Norint būti saugiems pirmiausia reikia visur ir visada laikytis saugaus eismo taisyklių. Bendruomenės pirmininkė priminė, kaip teisingai nešioti šviesą atspindinčias priemones, išdalijo šviesą atspindinčias liemenes, atšvaitus bei kitas priemones. Taip užtikrinome, kad mūsų vaikučiai saugiai nuvyks į šokių festivalį ir saugiai grįš į namus.
Grįžo laimingi užėmę geras vietas: I gr. – II vieta su šokių ,,Kake Make” ir III vieta su šokių ,,Street dance”. II gr.- II vieta su šokių ,,After school”. III gr.- II vieta su šokių ,,Virusas” ir Raseinių rajono. Šiluvos I-II kl.gimnazistės laimėjo III vieta su šokių ,,Construction”. Linkėjome sėkmės ir kituose festivaliuose.

Gražina Andraitienė,
Mirklių kaimo bendruomenės pirmininkė