text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

Neringos šokių studijos 5 dienų stovykla ,,Išmok pats ir išmokyk kitą“ vadovė Neringa Šlopšnienė, Mirklių kaimo bendruomenės narė. Tęsia iniciatyvą tėvų ir vaikučių prašymu. Suorganizuota ir antroji stovyklos pamaina. Stovyklautojai įsikūrė toje pačioje vietoje Raseinių rajono kaimo turizmo sodyboje ,,Fliorencija“ , labai gražioje aplinkoje. Stovykloje dalyvauja 6-12 metų amžiaus vaikai iš Ilgičių, Mirklių, Steponkaimio, Šiluvos, Girkalnio, kaimų bendruomenių ir Raseinių, Kauno ir Vilniaus miestų. Stovyklautojai 2-ojoje pamainoje taip pat aktyviai ir turiningai leidžia laiką, atranda daug naujos informacijos, patiria linksmų nuotykių, supažindinami su saugaus eismo taisyklėmis, pirmąja medicinine pagalba, šokiais, menais, įvairiais netradiciniais žaidimais, sportu ir įvairiausiais rankdarbiais.
Stovyklos tikslas – mokyti vaikus bendravimo, prasmingų laisvalaikio praleidimo būdų, patobulinti žinias apie šokį, įsigilinti į šokio istoriją. Stovykloje vaikai suskirstyti į dvi amžiaus grupes. Su vaikais dirba jauni ir patyrę vadovai.
2017 m. birželio 27 d. 16.00 val. į šią stovykla atvyko Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Raseinių rajono policijos komisariato tyrėja, bendruomenių pareigūnė Giedrė Deveikienė ir jaunieji policijos rėmėjai. Jie vaikučiams parodė įvairias priemones ir priminė kelių eismo taisykles, vaikai atsakinėjo į klausimus. Kaip saugiai elgtis kelyje, gatvėje. Pareigūnė apdovanojo vaikučius balionais su policijos atributika. Vaikučiai noriai bendravo su pareigūne, atsakinėjo į klausimus bei aktyviai dalyvavo viktorinoje saugumo tema, o už teisingus atsakymus gavo dovanėlių. Puikias emocijas sukėlė įpėdinęs didžiulis policijos šuo Amsis, kurį atlydėjo Mirklių kaimo bendruomenės pirmininkė. Gražina Andraitienė visus pasveikino, pristatė Amsį, palinkėjo saugios smagios, įdomios vasaros ir išdalino kiekvienam vaikučiui po atšvaitą ir saldainių. Vaikučiai svečiams pašoko įvairių šokių. Vėliau sušokome visi linksmą šokį kartu su Amsiu ir vadovėmis.
Vaikai džiaugėsi stovykloje vykdoma veikla, turiningai leidžiamu laisvalaikiu.
Planuojama, kad ateinančiais metais vaikų užimtumo stovykla bus dar įdomesnė , įvairesnė.

Raseinių rajono Mirklų kaimo bendruomenės pirmininkė
Gražina Andraitienė