text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

2019 m. lapkričio 26 d. Mirklių kaimo bendruomenės pirmininkė tradiciškai kasmet vyksta į Neringos šokių studiją susitikti su jaunaisiais šokėjais. Mirklių kaimo bendruomenė dalyvauja konkurse ,,Eismo saugumas bendruomenėse 2019 “, tad konkurso pagrindinis tikslas šviesti bendruomenės vaikučius saugaus eismo klausimais. Taip pat siekiama skatinti visus saugiai elgtis kelyje, bei šokant ir stebint pėsčiuosius. Repeticijų metu prisiminėme saugaus eismo taisykles . Buvo organizuojama viktorina. Ši viktorinai skirta valandėlė tikrai neprailgo. Šokėjai ne tik patikrino savo žinias, daug sužinojo, bet ir gerai praleido laiką.
Bendruomenės pirmininkė kartu su šokėjos mamyte Toma ir šokių studijos vadove Neringa išdalino šviesą atspindinčias priemones kurios padeda eismo dalyviams vieniems kitus anksčiau pastebėti. Ypatingai svarbu, kad būtume matomi. Pirmininkė palinkėjo niekada nepamiršti saugoti save ir kitus eismo dalyvius kelyje. Tuo užtikrinome, kad Neringos šokių studijos vaikučiai su vadove Neringa Šlopšniene saugiai vyks į šokių repeticijas, koncertus, festivalius ir saugiai grįš į namus.

Raseinių rajono Mirklių kaimo bendruomenės pirmininkė
Gražina Andraitienė