text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

2018 m. lapkričio 30 d. saulėtą, gražią ir šaltą popietę pirmą kartą atvyko į Mirklių kaimo bendruomenę svečiai iš Kelmės rajono socialinių paslaugų centro Grupinio gyvenimo namų gyventojai. Juos šiltai pasitiko Mirklių kaimo kapelos vadovas Konstantinas Kružikas, kuris pirmiausiai aprodė, supažindino , įdomiai papasakojo apie savo namuose įkurtą muziejų. Ant lentynų išdėliotos ir visos grojančios armonikos, akordeonai ir kiti jo perdirbti lietuvių liaudies muzikos instrumentai, bei apdovanojimai.
Pirmininkė Gražina Andraitienė visus pasveikino ir supažindino svečius su bendruomene. Irena Ambrulaitienė paskaitė gražų eilėraštį apie gyvenimą. Mirklių kaimo kapela palinksmino svečius su liaudiškomis gražiomis dainomis, sukurtomis dainų autoriaus ir kapelos vadovo Konstantino Kružiko.
Mirklių kaimo bendruomenė dalyvauja konkurse ,,Eismo saugumas bendruomenėse“ pirmininkė pravedė viktoriną, supažindino su saugaus eismo taisyklėmis ir išdalino atšvaitus, liemenes, tašes, kad saugiai grįžtu į namus. Po mūsų šilto, nuoširdaus pabendravimo prie arbatos puodelio vieni kitiems įteikėme atminimo dovanėles. Kelimiškiai džiaugėsi ir vis kartojo, kad susitiksime dar nekartą. Nuoširdžiai noriu padėkoti Kelmės rajono socialinių paslaugų centro Grupinio gyvenimo namų gyventojams ir lydintiems darbuotojams Dijanai , Ligitai bei vairuotojui. Irenai A., Irenai B. ir Konstantinui K.

Raseinių rajono Mirklių kaimo bendruomenės
pirmininkė Gržiuna Andraitienė