text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

Raseinų rajono Mirklių kaimo bendruomenė lankėsi gruodžio 9 d. Raseinių rajono Blinstrubiškių socialinės globos namuose atveždama ,,Džiaugsmo valandėlę” ir lauktuvių tortą. Bendruomenės pirmininkė Gražina Andraitienė supažindino su Mirklių kaimo bendruomenės veikla ir pasveikino su artėjančiomis šventėmis ir taip pat gerų švenčių palinkėjo kapelos vadovas Konstantinas Kružikas. Renginio metu globos namų gyventojai linksminosi pagal Mirklių bendruomenės kaimo kapelos atliekamus kūrinius. Pertraukėlių metu Irena Ambrulaitienė deklamavo eilėraščius. Patys akatyviausieji buvo apdovanoti Irenos Būzienės rankdarbiais.
Mirklių kaimo bendruomenė dalyvauja konkurse ,,Eismo saugumas bendruomenėse”, todėl visiems buvo išdalinti atšvaitai, o vadovėms liemenės, kad saugios būtų kelyje. Renginio pabaigoje globos namų darbuotojų buvome pakviesti prie arbatos puodelio, pasikeitėme atminimo dovanėlėmis. Blinstrubiškių globos namų darbuotojos padėkojo už ,,Džiaugsmo valandėlę” ir pakvietė kitiems susitikimams.

Mirklių kaimo bendruomenės pirmininkė
Gražina Andraitienė