text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

Raseinių rajono kaimų bendruomenių sąjunga, įgyvendindama Raseinių rajono savivaldybės aplinkos apsaugos rėmimo specialiosios programos lėšomis finansuojamą projektą „Rūpinamės kaimo aplinka“, spalio 10 d. suorganizavo išvyką į Šilalės rajoną. Projekto tikslas – dalintis gerąja kaimo bendruomenių aplinkosauginių iniciatyvų, projektų įgyvendinimo, konkursų organizavimo patirtimi ir didinti kaimo žmonių poreikį gyventi ir tausoti greta esančią aplinką. 50 projekto dalyvių kopė į Medvėgalio kalną, į apžvalgos bokštą netoli slidinėjimo trasų, susipažino ir grožėjosi bendruomenių parku ,,Auginkime bendruomeniškumą“, lankėsi koordinacinio centro „Gilė“ vaikų dienos centre Bijotuose, Dionizo Poškos Baubliuose, susitiko su Laukuvos, Vingininkų kaimo bendruomenių aktyvu, susipažino su įrengtomis patalpomis, vykdytais projektais. Vingininkų kaimo bendruomenė prieš keletą metų įsigijo žemės sklypą ir Leader programos lėšomis pasistatė bendruomenės namus, kuriuose dabar jauku ir malonu susirinkti, bendrauti, organizuoti renginius. Visus gerai nuteikė linksmas kaimų bendruomenės ,,Saulietekis“ spektaklis, žavėjo Upynos bendruomenės veltinukai ir mini vilnos vėlimo edukacija.
Labai ačiū Šilalės rajono partnerystės vietos veiklos grupės pirmininkei Teresei Jankauskienei, VVG darbuotojoms Odetai ir Sigitai, Laukuvos seniūnui, kultūros darbuotojai, sutiktų bendruomenių aktyvams už puikų priėmimą ir įdomią dienos programą. Dėkojame už nuoširdumą ir dalinimąsi gerąja patirtimi.

Dalytė Raudonienė, Raseinių rajono kaimų bendruomenių sąjungos pirmininkės pavaduotoja