text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

Startuoja nauja elektroninė parduotuvė

Baigiantis gegužei pradės veikti nauja tinklalapio www.kaimasinamus.lt versija, o senoji bus išjungta. Ūkininkai, gamintojai, amatininkai bei įvairių paslaugų tiekėjai kaime gali jungtis jau dabar ir pasiekti savo klientus visiškai nemokamai. El.parduotuvę administruoja VšĮ kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra („Litfood“).

„Iki šiol didžiausias dėmesys buvo skirtas maisto gamintojams, tačiau naująją tinklalapio versiją papildėme ne maisto produktais bei kaime teikiamomis paslaugomis, – sako „Litfood“ atstovai, administruojantys www.kaimasinamus.lt platformą. – Dabar nusipirkti prekes bei paslaugas bus galima ir naudojant elektroninius atsiskaitymus bei paštomatus, kurjerius“.

Platformoje www.kaimasinamus.lt vietos ūkininkų užauginta produkcija parduodama be tarpininkų (tiesiai iš ūkio). Tokie produktai yra šviežesni, natūralesni nei atvežti iš Ispanijos ar dar toliau. Smulkaus verslo užauginti, pagaminti produktai yra aukštesnės kokybės nei masinės gamybos prekės. Jie išskirtiniai ir unikalūs, pagaminti su meile.

Ūkininkai bei gamintojai, norintys prekiauti ir būti matomi naujoje el.parduotuvėje, turėtų registruotis jau DABAR adresu – https://kindev.cpd.lt/. Primename, kad dabartinė www.kaimasinamus.lt versija kartu su dabar joje esančiais prekybininkais bus uždaryta, o nuo gegužės pabaigos platforma dirbs kaip ELEKTRONINĖ PARDUOTUVĖ tik su naujai užsiregistravusiais tiekėjais.

Į ką atkreipti dėmesį ir kokius veiksmus atlikti, norint tapti naujos elektroninės parduotuvės dalimi:

  • Tiekėjo anketas pildykite paspaudę šią nuorodą ČIA: https://kindev.cpd.lt/
  • Spauskite viršutiniame dešiniame kampe „TIEKĖJAMS“ bei pradėkite pildyti anketą
  • Prisijungti bei prekiauti naujoje el. parduotuvėje galėsite NEMOKAMAI. Jokios rinkliavos ar mokesčiai už šią paslaugą Jums nebus taikomi. Mes įsipareigojame projektą viešinti ir reklamuoti.
  • PIRMASIS Jūsų darbas yra užpildyti „Tiekėjo anketą“. Pildydami anketą nepamiškite susipažinti su Pirkimo- pardavimo taisyklėmis bei Privatumo politika, kur yra apibrėžtos Jūsų bei pirkėjų teisės ir  atsakomybės. Naujoje tinklalapio versijoje integruotas ir elektroninis atsiskaitymas (nepamiškite pažymėti!), galimybė prekes pristatyti kurjerių/ paštomatų pagalba (pasirinkite, kokiomis paslaugomis naudositės).
  • Siūlomų produktų asortimentas praplėstas amatininkų gaminiais bei paslaugomis (jeigu teikiate ir paslaugas tokias, kaip edukacijas, maitinimo ar apgyvendinimo, nepamirškite aprašyti ir jų).
  • Ypač svarbu gražiai, kūrybingai ir įtaigiai, bet trumpai ir aiškiai APRAŠYTI savo veiklas – tikslus bei pateikti unikalius ūkio, įmonės bei prekių aprašymus. Tai yra sėkmės raktas į Jūsų prekių populiarumą.
  • Didelė atsakomybės dalis už šio tinklalapio veiklą atitenka mums, Agentūrai, todėl, prieš patvirtindamas Jūsų anketą, parduotuvės administratorius peržvelgs Jūsų tekstus, nuotraukas bei kitą pateiktą informaciją ir , jeigu reikės, prašys Jūsų papildyti ar redaguoti.
  • Tiekėjams (pardavėjams) planuojame nemokamų mokymų ciklą apie pačią platformą bei kitais elektroninės prekybos, rinkodaros, dizaino, reklamos klausimais.
  • Jeigu, kiltų kokių nors rūpesčių, nesidrovėkite klausti. Kontaktai pasiteirauti: Vaiva Petrauskienė, tel. Nr.+370 616 88643,v.petrauskiene@litfood.lt