text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

Raseinių rajono savivaldybės taryba patvirtino Raseinių rajono savivaldybės Kaimo plėtros ir bendruomenės aktyvinimo programos įgyvendinimo tvarkos aprašą. Vadovaujantis šiuo aprašu Raseinių rajono savivaldybės administracija pakvietė rajono visuomenines organizacijas teikti paraiškas paramai gauti.
     Visuomeninė organizacija kaimų bendruomenė ,,Butkiškės“ taip pat pateikė paraišką ,,Parama Butkiškės kaimo bendruomenei‘‘. Mes prašėme finansinės paramos, kad galėtume nupirkti ekraną bendruomenės renginiams, vaizdo demonstravimui per projektorių ir įsigyti kuro aplinkos tvarkymui.
Bendruomenė pagal projektą yra nusipirkusi projektorių. Juo dažnai naudojamės susirinkimų ir renginių metu. Deja, neturime ekrano. Rodant vaizdus ant sienos, nesigauna gera vaizdo kokybė. (paskutinio renginio metu, kai pas mus atvažiavo Vokietijos kamerinis orkestras ir mes jiems prieš koncertą pristatėme savo bendruomenę, vaizdas ant sienos pakabintame audekle atrodė labai ne kaip. Juo labiau, kad buvo šviesu, dienos metas). Norėjome nusipirkti paprastą ekraną su stovu. Bendruomenė šienauja didelius plotus ir sunaudoja daug kuro. Prašėme padengti bent dalines kuro išlaidas. Nei pernai, nei šiemet paramos kurui nebuvome gavę.
     Raseinių rajono Mero įsakymu sudaryta Raseinių rajono savivaldybės Kaimo plėtros ir bendruomenės aktyvinimo programos paraiškų vertinimo komisija mūsų prašymą išnagrinėjo ir patenkino. Butkiškės kaimo bendruomenei skirta 240,00 eurų paramos lėšų. Už juos buvo nupirktas ekranas bendruomenės renginiams, vaizdo demonstravimui per projektorių ir įsigyta kuro aplinkos tvarkymui.
Visa tai leis dar labiau suaktyvinti bendruomenės veiklą ir patenkins bendruomenės narių poreikius.
     Bendruomenės pirmininkas Linas Bielskis