text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

Raseinių rajono savivaldybės taryba patvirtino Raseinių rajono savivaldybės Kaimo plėtros ir bendruomenės aktyvinimo programos įgyvendinimo tvarkos aprašą. Vadovaujantis šiuo aprašu Raseinių rajono savivaldybės administracija pakvietė rajono visuomenines organizacijas teikti paraiškas paramai gauti.
Visuomeninė organizacija kaimų bendruomenė ,,Butkiškės“ taip pat pateikė paraišką ,,Butkiškės kaimo bendruomenės veiklos stiprinimas‘‘. Mes prašėme finansinės paramos, kad galėtume apdrausti pastatą, sumokėti už vieno ketvirčio elektrą, sumokėti už atliekų išvežimą, nupirkti kanceliarinių prekių ir suvenyrų.
Raseinių rajono administracijos direktoriaus įsakymu sudaryta Raseinių rajono savivaldybės Kaimo plėtros ir bendruomenės aktyvinimo programos paraiškų vertinimo komisija mūsų prašymą išnagrinėjo ir patenkino. Butkiškės kaimo bendruomenei skirta 540,00 eurų paramos lėšų. Už juos buvo apdraustas pastatą, sumokėta už vieno ketvirčio elektrą, sumokėta už atliekų išvežimą, nupirkta reikalingų kanceliarinių prekių ir suvenyrų. Visa tai leis dar labiau suaktyvinti bendruomenės veiklą ir patenkins bendruomenės narių poreikius.

Bendruomenės pirmininkas Linas Bielskis