text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

Pavasaris – toks metas, kai gyventojai, kad būtų maloniau gyventi, švarinasi ir tvarkosi savo gyvenamųjų namų aplinkas, tvarko viešąsias erdves. Žmonės ir lapus grėbia, ir medelius geni, ir kitokių darbų randa. O Ramonuose tapo tradicija kaimo gyventojams rinktis į talkas tvarkant bendruomenės teritoriją. Todėl balandžio 22 d. grąžinti savo bendruomenės aplinkos atvyko ir maži, ir dideli. Buvo pasidalinta darbais. Džiaugėmės, kad Nerijus Danusas su žmona ir 3 metų sūneliu pasisiūlė sumesti į bendruomenės namų rūsį lauke esančias sukapotas malkas. Gausus būrys moterų grėbė, šlavė , o Alfonsas Godeliauskas su Stanislovu Kumutaičiu į krūvas nešė sukrėbtas šatras, lapus. Vaikai ir jaunimas rinko šiukšles, tvarkė sporto aikštyną, ištempė lauko tinklinio tinklą. Kai pats tvarkai, tai turėtų nekilti ranka kažką nulaužti, sugadinti ar numesti šiukšlę. Tikimės, kad taip ir bus.
Talka užsibaigė taip pat tradiciškai. Vaikai ir jaunimas buvo pavaišinti saldainiais, o vyresnieji bendrai susėdo prie bendruomenės narių D.ir J. Danučių pagamintų sumuštinių stalo, gaivos.
Tarėm „darom“ ir padarėm. Dabar bendruomenės viešoji erdvė išties tvarkinga, atjaunėjo. Čia galės gražiai laisvalaikį leisti tiek maži, tiek dideli. Sporto aikštyne turės galimybę žaisti lauko tinklinį, krepšinį, galės pasitreniruoti ant naujai įrengtų lauko treniruoklių. Mažiesiems įrengta balansinės supynės, poni arkliukas, metalinės laipynės, smėlio dėžė, didesnieji galės pasisupti ant didelių supynių. Norintiems pailsėti -įrengtas lauko pavėsio suoliuko.
Ramonų kaimo bendruomenės pirmininkė Dalytė Raudonienė
Nuotraukos Dalytės Raudonienės