text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

Balandžio 27 – 28 d. Karpynėje vyko Vietos veiklos grupių tinklo konferencija „Sumanus LEADER“. Konferencijoje dalyvavo Raseinių rajono savivaldybės administracijos Žemės ūkio ir kaimo plėtros skyriaus vedėja Lina Čėsnienė. Ji perdavė Raseinių rajono savivaldybės mero Arvydo Nekrošiaus sveikinimus, pasidžiaugė, kad visų Lietuvos rajonų VVG veikla yra skirta kaimo vietovėms, kaimo žmonių, bendruomenių projektams ir palinkėjo sėkmingai parengti naujo 2023-2027 m. laikotarpio vietos plėtros strategijas. Savo produkciją pristatė Vytauto ir Almos Okockių ūkis iš Girkalnio. Renginio pranešėjai pasakojo kaip renginiuose panaudoti interneto, mobilių telefonų galimybes, diskutavo sumanių kaimų projektų tema, dalyvavo garso ir judesio edukacijose. Raseinių rajono VVG valdybos pirmininkė Loreta Sirvidienė kartu su Vietos veiklos grupių tinklo pirmininke Kristina Švedaite pravedė interaktyvią viktoriną „Pažink Raseinius ir Raseinių rajono VVG“. Konferencijos metu buvo organizuotos „VVG grandų išleistuvės“. Jų metu buvo pasveikinti du buvę vietos veiklos grupių pirmininkai – grandai, daug metų atidavę savo rajonų VVG veiklai ir bendruomenių telkimui. Tai Raseinių ir Tauragės rajonų VVG buvę pirmininkai Vincas Blinstrubas ir Nijolė Tirevičienė.
Antrąją konferencijos dieną dalyviai diskutavo grupėse ir ieškoje inovatyvių projektų idėjų, aptarė kokiems fondams būtų galimybių teikti projektų paraiškas. Džiaugiamės, kad respublikinė konferencija vyko mūsų rajone.