text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

Lietuvos Respublikos Socialinės apsaugos ir darbo ministerija

„Kartu – mes Lietuva“ – taip pavadinta Lietuvos bendruomenių kontaktų mugė rugsėjo 30 d. šurmuliavo Marijampolės futbolo stadione „Arvi“. Mugę organizavo Socialinės apsaugos ir darbo ministerija. Iš visos Lietuvos susirinkę bendruomenių nariai čia mezgė pažintis ir keitėsi patirtimi. Bendruomenių lyderiams surengtoje konferencijoje paskaitas skaitė psichologas Tomas Lagūnavičius, sociologas Saulius Jurgelėnas ir kiti pranešėjai, sėkmės istorija dalijosi mūsų rajono Sargelių bendruomenės pirmininkė dr. Daiva Šeškauskaitė. Kontaktų mugėje susirinkusios bendruomenės ne tik pristatė savo veiklą, bet ir siūlė įsigyti įvairių rankų darbo gaminių, vyko edukacinės programos, kuriose kiekvienas norintis galėjo daugiau sužinoti apie audimo paslaptis bei prisiliesti prie šiaudų sodų vėrimo meno, pasigaminti atvirukų, susipažinti su žolininkyste, o savo srities profesionalai juos mokė kaip dažyti siūlus, gaminti senovinius žaisliukus ar lipdyti iš molio. Šventėje dalyvavo Pašešuvio, Slabados, Gruzdiškės, Norgėlų, Nemakščių, Pramedžiavos, Bliūdžių, Gėluvos, Skirmantiškės, Kaulakių, Sargelių, Gabšių kaimo bendruomenių ir Raseinių rajono VVG atstovai. Mugės pabaigoje visiems koncertavo Merūnas Vitulskis.
Dėkojame Raseinių rajono savivaldybės merui Algirdui Griciui ir Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojui, atliekančiam direktoriaus funkcijas Jonui Kurlavičiui, Savivaldybės tarybos nariui Jonui Vazgiui už dovanas, o Savivaldybės tarybos Kaimo reikalų, ekologijos ir teritorijų planavimo komiteto nariams už skirtas lėšas transporto nuomai.

marijampol4je