text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

Raseinių rajono savivaldybės taryba patvirtino Raseinių rajono savivaldybės Kaimo plėtros ir bendruomenės aktyvinimo programos įgyvendinimo tvarkos aprašą. Vadovaujantis šiuo aprašu Raseinių rajono savivaldybės administracija pakvietė rajono visuomenines organizacijas teikti paraiškas paramai gauti.
      Visuomeninė organizacija kaimų bendruomenė ,,Butkiškės“ taip pat pateikė paraišką ,,Butkiškės kaimo bendruomenės veiklos stiprinimas‘‘. Mes prašėme finansinės paramos, kad galėtume apdrausti pastatą, sumokėti už vieno ketvirčio elektrą, sumokėti už atliekų išvežimą, išleisti leidinuką apie 20 metų bendruomenės veiklą.
      Raseinių rajono administracijos direktoriaus įsakymu sudaryta Raseinių rajono savivaldybės Kaimo plėtros ir bendruomenės aktyvinimo programos paraiškų vertinimo komisija mūsų prašymą išnagrinėjo ir patenkino. Butkiškės kaimo bendruomenei skirta 700,00 eurų paramos lėšų. Už juos buvo apdraustas pastatą, sumokėta už vieno ketvirčio elektrą, sumokėta už atliekų išvežimą, nupirkta reikalingų kanceliarinių prekių, išleistas bendruomenės leidinukas apie 20 metų bendruomenės veiklą. Visa tai leis dar labiau suaktyvinti bendruomenės veiklą ir patenkins bendruomenės narių poreikius.

Bendruomenės pirmininkas Linas Bielskis