text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

Raseinių rajono savivaldybės taryba patvirtino Raseinių rajono savivaldybės Kaimo plėtros ir bendruomenės aktyvinimo programos įgyvendinimo tvarkos aprašą. Vadovaujantis šiuo aprašu Raseinių rajono savivaldybės administracija pakvietė rajono visuomenines organizacijas teikti paraiškas paramai gauti.
Visuomeninė organizacija kaimų bendruomenė ,,Butkiškės“ taip pat pateikė paraišką ,,Butkiškės kaimo bendruomenės veiklos stiprinimas‘‘. Mes prašėme finansinės paramos, kad galėtume apdrausti pastatą, sumokėti už atliekų išvežimą, nupirkti kanceliarinių prekių ir suvenyrų, suremontuoti bendruomenės namų prakiurusį stogą ir aplietas patalpas, įsigyti kuro aplinkos tvarkymui, suremontuoti bendruomenės namų krosnių kaminus ir aplinką apie juos.
Raseinių rajono Mero įsakymu sudaryta Raseinių rajono savivaldybės Kaimo plėtros ir bendruomenės aktyvinimo programos paraiškų vertinimo komisija mūsų prašymą išnagrinėjo ir patenkino. Už gautas lėšas buvo apdraustas bendruomenės namų pastatas, įsigyta reikalingų kanceliarinių prekių, suremontuotas bendruomenės namų stogas ir aplietos patalpos, nupirkta suvenyrų bendruomenės narių garbingų jubiliejų sveikinimui, kaimo šventės metu nominantų, gražiausių sodybų šeimininkų apdovanojimui, įsigyta kuro aplinkos tvarkymui, sumokėta už atliekų išvežimą, suremontuoti bendruomenės namų krosnių kaminus ir aplinka apie juos.
Visa tai leis dar labiau suaktyvinti bendruomenės veiklą ir patenkins bendruomenės narių poreikius.

Bendruomenės pirmininkas Linas Bielskis