text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

Aplinkos projektų valdymo agentūra ir LR aplinkos ministerija įgyvendina Europos regioninės plėtros fondo lėšomis finansuojamą projektą „Žalioji bendruomenių laboratorija „Susitikime pokyčiams“. Projekto koordinatorė Austė Juozapaitytė ir Kauno technologijų universiteto dėstytoja dr. Paulina Budrytė balandžio 12 d. lankėsi Berteškiuose ir pakvietė susirinkusius dalyvius padiskutuoti darnaus vystymosi klausimais, sužinoti apie tvarų ir saugų vartojimą buityje. Taip pat buvo aptartos aplinkosaugos problemos, su kuriomis susiduria vietos bendruomenės, svarstyti galimi jų sprendimo būdai. Praktinio užsiėmimo metu dalyviai išbandė kvapnių ir ekologiškų buities ir kosmetikos produktų gamybą: kūrė rankų kremą ir priemonę uodų atbaidymui.
Berteškių bendruomenė visus pakvietė apsilankyti savo įkurtoje daiktų mainų stotelėje. Labai ačiū ir pas mus apsilankiusioms Nemakščių, Mirklių, Kaulakių kaimo bendruomenėms. Vykusi laboratorija suteikė galimybę susiburti bendruomenių nariams, diskutuoti, ieškoti naujų idėjų.
Ačiū lektorėms už puikiai perduotą patirtį ir aktualios temos pristatymą.

Ginta Balsienė, kaimų bendruomenės „Berteškiai“ tarybos narė