text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

     Vasarą norisi kuo ilgiau būti gamtoje ir ja kaip reikiant pasimėgauti.  Kasmet Raseinių VVG „Raseinių krašto bendrija“ ir Raseinių r. kaimų bendruomenių Sąjunga tai padaryti siūlo bene  vienu geriausių būdų – sėsti  į baidarę ir išplaukti nors vienai dienai Dubysos upe.    Dubysa yra nuostabi, bet vanduo nuo daugybės aplinkinių „šaltinių“ yra šaltokas, tačiau plaukti gana įdomu: srauni tėkme, pilna posūkių, daugybė išvirtusių medžių.

        Į rajono bendruomenės Sąjungos pirmininkės pavaduotojo, Gėluvos pirmininko Jono Vazgio  ir  VVG „Raseinių krašto bendrija“ pirmininko Vinco Blinstrubo kvietimus atsiliepė ir į žygį susirinko Ramonų,  Gėluvos,  Žaiginio, Norgėlų…..  bendruomenių atstovai. Plaukimas  „Palūkščio“ bendruomenės baidarėmis prasidėjo nuo Velpesių kaimo ir tęsėsi ties Lakštingalų slėniu. Kadangi ne visų patirtis ir įgūdžiai vienodi, tai sėdome taip, kad nors vienas būtų plaukęs baidare. Plaukdami  grožėjomės upės pakrantėmis, poilsiavome ant kranto ties Vandenviete. Dubysos vandeniu buvo įšventinti pirmieji plaukikai baidarėmis, o pakrantės gėlėmis pagerbti tos dienos solidarizantai. Labai nudžiugome, kad sugrįžusius po 5 valandų plaukimo su karšta arbata , saldumynais pasitiko Kaulakių ir Gruzdiškės pirmininkės Elytė ir Genovaitė bei jų palydos.

    Išvyka buvo puiki. Namo grįžome šiek tiek pavargę, bet laimingi , kupini įspūdžių ir gerų emocijų. Supratome, kad kelionė baidarėmis – tai pati smagiausia pramoga vasarą. Ja mėgautis gali kiekvienas panorėjęs, jokio specialaus pasiruošimo nereikia. Svarbiausia noras ir gera nuotaika!.

Plaukimo baidarėmis dalyvė , Ramonų bendruomenės pirmininkė

Dalytė Raudonienė

Nuotraukos Jono Vazgio