text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

         Tradicinė DAROM talka tai ne tik laikas aplinkos tvarkymui, bet ir galimybė pasitikrinti savo bendruomeniškumo jausmą, pabūti kartu, pasitarti vieni su kitais.
Geranoriškumo talkininkauti Biliūnų kaimo bendruomenėje netrūko ir šiemet. Džiugina vietos gyventojų atsakingumas prieš bendruomenę. Vieni, negalėję dalyvauti šeštadieninėje talkoje, ėmėsi kaštonų alėjos tvarkymo iš vakaro – penktadienį. Susirinkę šeštadienį tvarkė vaikų žaidimo aikštelę, bendruomenės namus bei pradėjo pasiruošimo darbus artėjančiai Kaštonų žydėjimo šventei.
Prieš pasiskirstant talkos ir artėjančios šventės darbus, pasidžiaugėme, kad praeitais metais nė vienas kaimo gyventojas nesukėlė autoįvykio, nevairavo būdamas neblaivus bei nenukentėjo eismo įvykiuose. Išdalinus šviesą atspindinčias priemones, prisiminėme Kelių eismo taisykles. Kalbėjome kaip saugiai ir atsakingai elgtis kelyje, nepakantumą neblaiviems eismo dalyviams, pėsčiųjų ir dviratininkų drausmę keliuose, būtinybę vairuotojams laikytis leistino važiavimo greičio, naudoti saugos diržus bei vaikiškas specialias kėdutes.

Biliūnų kaimo bendruomenės pirmininkė Vilma Račkauskienė