text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

Esame ta bendruomenė,  kuri į bendruomenės namus renkasi kasdien, kaip į savus. Šie susiėjimai mums šventė. Bendraujame, geriame arbatą, vyksta edukacijos, stalo žaidimai su vaikų dienos centru “Ariogalos tėkmė”, mišraus ansamblio “ATGIJA” repeticijos, piname Ukrainai tinklus (išvežta – 50 vnt.), mezgame kojines (išvežta apie 250 porų), ruošiame pietus vienišiems seneliams, bendraujame su Ariogalos neįgaliųjų dienos centru.

Buvome bendruomenė, kur namų lubos buvo nusėtos pelėsio, atsilupinėjusiu dažų ir suodžių, nes patalpas šildėme pastatoma malkine krosnele. Dabar tapome tikra šiuolaikiška bendruomene pagal projektą įsigijome kodicionierių patalpų šildymui, Projektorių, ekraną, kompiuterį ir šviesias lubas.  Atlikus bendruomenės namų lubų remontą (pakeitėme  lubas į pakabinamas), tapo šviesiau, vizualiai erdviau ir saugiau.

Įgyvendintas projektas bendruomenė turi platesnes galimybes organizuoti daugiau renginių kaip pvz. edukacinius užsiėmimus – perteikiant skaitmenizuotą vizualinę informaciją. Buvo sudėtinga vykdyti veiklas neturint pakankamo šildymo. Mišriam ansambliui “ATGIJA” repetuojant  žiemos periodu, nebekils iš burnos garas, o ir  įsigyti muzikiniai instrumentai – bugnas, tamburinas teikia daug džiaugsmo ir papildomos kokybės kūrinių atlikimui.

Už skirtą paramą esame labia dėkingi Nacionalinei mokėjimo agentūrai prie Žemės ūkio ministerijos ir Raseinių rajono savivaldybės administracijai.

Asociacija “Ariogalos bendruomenė“