text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

   Lietuvos Respublikos Socialinės apsaugos ir darbo ministerija

     Šių metų pradžioje Alėjų kaimo bendruomenė teikė paraišką ir dalyvavo Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos skelbtame Bendruomeninės veiklos stiprinimo projektų konkurse. Nors ir dalinai, bet projektą pavyko laimėti – numatytoms veikloms skirta 4716 Eur. 10 procentų projekto kofinansavimo lėšų skyrė Raseinių rajono savivaldybė. Džiaugtis išties yra kuo: viešąją erdvę greta bendruomenės namų puošia naujoji lauko scena ir 4 lauko suolai, įsigyta krūmapjovė ir 40 vnt. kėdžių bei suorganizuotas renginys „Kartu per Onines“, kurio metu visi šventės dalyviai turėjo galimybę ne tik „prisiliesti“ prie senųjų Oninių šventės papročių, bet ir įvertinti didžiuosius projekto įgyvendinimo metu atliktus darbus.
Nors projektui skirtos lėšos kiek neramino, tačiau visgi pavyko atrasti rėmėjų ir pagalbininkų, kurie negailėdami savo laiko prisidėjo prie planuotų iniciatyvų įgyvendinimo. Šiandien ne tik džiaugiamės, bet ir dėkojame UAB „Medieva“ direktoriui Mariui Šimkevičiui, girininkui Nerijui Sutkevičiui, Raseinių rajono savivaldybės administracijos Žemės ūkio ir kaimo plėtros skyriaus vyr. specialistei Loretai Sirvydienei, bendruomenės aktyvui ir visiems kitiems, kurie įvairiomis darbo formomis prisidėjo prie bendro tikslo. Be kita ko, džiugu, jog greta materialių projekto rezultatų akivaizdžiai pasiekti ir kiti, sunkiau pamatuojami projekto tikslai. Projekto įgyvendinimo metu organizuotos talkos subūrė vis daugiau kaimo gyventojų, todėl tikslinga teigti, jog auga ir mūsų iniciatyvumas bei bendruomeniškumas. Bendruomenės nariai džiaugiasi, kad pamažu užtikrinamas pradėtos veiklos tęstinumas bei pastebi, kad įvairiomis iniciatyvomis puoselėjamas ir grąžinamas kaimas tampa vis patrauklesnis.
Taigi jau beveik 14 metų Alėjų kaimo bendruomenė kuria, augina ir puoselėja kitokį – aktyvesnį, bendruomeniškesnį kaimą, kuriame ne tik malonu gyventi, bet ir apsilankyti. Tegul šiandieniniai pasiekimai skatina siekti naujų tikslų, tobulėti, bendrauti ir bendradarbiauti.

Rasa Simonavičienė,
Alėjų kaimo bendruomenės narė

sventes-akimirkos-2 13775872_1213068808726966_6033265983017812572_n