text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

soclogoAdventas. Tai laikas, skirtas ramybei ir susikaupimui. Tai laikotarpis, kurio metu žmonės ruošia savo širdis ir sielas artėjančiam kūdikėlio Jėzaus gimimui. Tai viltingas laukimas, pasibaigiantis nepaprasto grožio ir jaukumo šventėmis.
Adventinį laukimą pradėjo ir Šiluvos bendruomenė „Aušrinė“ . Lapkričio 27-tąją bendruomenės nariai buvo sukviesti jau į antrąjį Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos remiamo projekto edukacinį užsiėmimą. Šįkart nuostabi mokytoja Gražvyda Kazlauskienė visus mokė adventinių vainikų gaminimo, jų dekoravimo. Visi, išklausę gamybos paslaptis ir išgirdę vertingus patarimus, turėjo progą išbandyti tai praktiškai, o vėliau ir parsinešti savo sukurtą ir papuoštą vainiką į namus. Kiekvieno entuziazmas, plačios šypsenos veiduose ir nepakartojamo grožio darbai įrodė – mūsų bendruomenėje yra daug talentingų ir kūrybiškų žmonių. Užbaigę šį užsiėmimą, bendruomenės nariai nuoširdžiai dėkojo mokytojai ir vienas kitam – už pagalbą, ištartą gerą žodį ir puikią draugiją.
Sakoma, kad Kalėdos – stebuklingas metas. Visi tampa laimingesni, dažniau šypsosi, spinduliuoja gerumu ir nuoširdumu, rūpinasi savo artimaisiais ir draugais. Adventas suteikia progą ne tik pasiruošti artėjančioms šventėms, bet ir pripildo mūsų darbus gerumu, namus – jaukumu, širdis – ramybe. Išnaudokime šį laiką prasmingai ir džiaukimės šilčiausiomis, gražiausiomis ir ypatingiausiomis šventėmis kartu.

Teksto autorė: Dovilė Stoškutė

dsc_0026 dsc_0084