text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

2019 metų Kauno regiono Lietuvos mažosios kultūros sostine yra išrinktas Žiežmarių miestas. Žiežmarių atstovai – Kaišiadorių rajono VVG pirmininkė Janina Augustinavičienė, Žiežmarių seniūnė Edita Kerdokienė, Žiežmarių kultūros centro direktorė Irena Taukinaitienė, Žiežmarių bendruomenės pirmininkas Vytautas Šimkūnas pakvietė mūsų rajono atstovus pasidalinti patirtimi, kaip 2018 m. sekėsi Šiluvai – Mažajai kultūros sostinei.
Susitikime dalyvavo Šiluvos seniūnijos seniūnas Juozas Šlepas, Šiluvos bendruomenės „Aušrinė“ pirmininkė Judita Stoškienė, Raseinių r. sav. administracijos Žemės ūkio ir kaimo plėtros skyriaus vyriausioji specialistė Loreta Sirvidienė. Šiluviškiai pasakojo, kaip sekėsi organizuoti renginius, kokius suvenyrus gamino ir pasidžiaugė, kad visada jautė Raseinių rajono vadovų, tarybos narių palaikymą, renginių organizavimui buvo skirta ir nemažai lėšų. Organizuojant renginius Šiluvoje sutartinai dirbo įvairios Raseinių rajono įstaigos ir organizacijos, dalyvavo daug žmonių. Šiluvos Mažosios kultūros sostinės renginiai prisidėjo prie Šiluvos kaip piligrimystės centro garsinimo. Šiluvos seniūnijos seniūnas Juozas Šlepas žiežmariškiams perdavė mūsų rajono mero Algirdo Griciaus sveikinimus.
Šiluvos bendruomenės pirmininkė ne tik dalinosi savo patirtimi, bet ir draugystę pradėjo pasirūpindama Žiežmarių gyventojų saugumu. Ji priminė saugaus eismo taisykles, įteikė šviesą atspindinčias priemones ir palinkėjo saugių kelionių ir renginių. Šiuo renginiu Šiluvos bendruomenė sėkmingai užbaigė „Saugus eismas bendruomenėse 2018m.“ projektą. Ir nors projekto renginiai baigti, tačiau rūpinimasis kitų žmonių saugumu gatvėse ir keliuose toli gražu nesibaigia niekada.

Bendruomenės taryba