text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

Šiomis dienomis dažnas žmogus savo kasdienybėje nemažai laiko skiria sportui. Jis ne tik padeda išsaugoti gerą fizinę formą, tačiau ir užtikrina puikią savijautą, optimizmą, padeda atitrūkti nuo rutinos ir darbų. Sportas – svarbi mūsų gyvenimo dalis, todėl VO Šiluvos bendruomenė „Aušrinė“ pirmą kartą Šiluvoje vykdė sporto projektą „Sportuojanti Šiluva“, kurio metu skatino šiluviškius ir aplinkinių bendruomenių gyventojus aktyviai sportuoti, dalintis gera nuotaika su aplinkiniais ir, žinoma, išbandyti savo jėgas įvairiose sportinėse užduotyse.
Projekto metu buvo surengtos kelios didelės sporto šventės ir varžybos. Vienas pirmųjų renginių buvo krepšinio turnyras, kuris į krepšinio aikštelę sukvietė taikliausius metikus, geriausius žaidėjus, atkakliausius kovotojus. Šaškių ir šachmatų čempionatas, aerobikos treniruotės, dviračių žygis ir figūrinis važiavimas dviračiais buvo dar kelios galimos alternatyvos tiems, kurie mėgsta numatyti bent kelis savo veiksmus į priekį, renkasi ištvermingą, tačiau kartu ir linksmą sportą, džiaugiasi galimybe sportą derini su pramoga. Bene didžiausio dėmesio sulaukė „Šeimų sveikatingumo diena“, kuri buvo skirta ne tik sporto rungtims, bet ir laikui su šeima ir draugais. Šiluviškiai ir miestelio svečiai dalyvavo smiginio, estafetės, rankų lenkimo, mini futbolo rungtyse, todėl kiekvienas turėjo galimybę pasirinkti jam labiausiai patinkančią ir geriausiai besisekančią veiklą. Visi projekto dalyviai buvo apdovanoti bendruomenės įsteigtomis taurėmis ir medaliais, kitomis atminimo dovanomis, kurios dar ilgam primins patirtas puikias akimirkas.
VO Šiluvos bendruomenė „Aušrinė“ džiaugiasi, kad turėjo galimybę įgyvendinti šį projektą, kurį finansuoja Kūno kultūros ir Sporto departamentas prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės. Už projekto kofinansavimą dėkojame Raseinių rajono savivaldybei, taip pat visiems, kurie prisidėjo prie renginių organizavimo, buvo aktyvūs varžybų dalyviai ar vieni kitų palaikytojai. Viliamės, kad projektas „Sportuojanti Šiluva“ – puiki galimybė Šiluvoje pradėti aktyvesnį ir sveikesnį gyvenimo būdą.
Teksto autorė: Dovilė Stoškutė