text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

Judėjimas – sveikatos, gyvybingumo ir geros nuotaikos pagrindas. Deja, daugelis šią dovaną deramai įvertina tik susidūrę su skausmu ar kūno negalavimais. Siekiant ne tik išspręsti fizinius negalavimus, bet ir geriau pažinti savo kūną bei nuolat palaikyti gerą fizinę formą ir emocinę savijautą, specialistai rekomenduoja funkcines treniruotes. Šiluviškiai taip pat rūpinasi savo fizine sveikata. Šiluvoje vyksta nemokamos funkcinės treniruotės, kurias organizuoja Raseinių rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras.
Miestelyje funkcinės treniruotės vyksta vakare, tamsiu paros metu, tad vienos treniruotės metu netikėtai sulaukėme VO Šiluvos bendruomenės „Aušrinė“ pirmininkės Juditos Stoškienės. Pirmininkė priminė, kaip saugiai elgtis kelyje ir gatvėje. Paminėjo nepamiršti atšvaito, liemenės reikšmės ir nešiojimo būtinumo. Visos gavome dovanų šviesą atspindinčių priemonių, kad būtume ryškios, pastebimos gatvėse ir saugios.
Norime padėkoti bendruomenės pirmininkei Juditai už saugaus eismo pravedimą, o trenerei Jurgitai už raumenų skausmą, gerą nuotaiką ir nemonotoniškas treniruotes!

Bendruomenės narė Neringa Aleksandravičiūtė