text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

Prabėgo dar vieni metai ir Gintaro kaimų bendruomenė balandžio 14 d. sukvietė bendruomenės narius į visuotinį – ataskaitinį – rinkiminį susirinkimą, kurio metu buvo pristatytos ir patvirtintos veiklos ir finansinė ataskaitos, tačiau pati pagrindinė tema buvo bendruomenės pirmininko rinkimai. Kadangi pirmininkas renkamas trims metams, todėl ir susirinkome į vieną būrį išsirinkti naują bendruomenės pirmininką.
Greitai bėga laikas, praėjo trys metai, kai bendruomenei vadovauja Nijolė Lauraitienė. Bendruomenė yra patenkinta pirmininkės darbu, pasiektais rezultatais, todėl ir buvo pasiūlyta likti Nijolei bendruomenės pirmininke ir toliau tęsti pradėtus darbus. Tuo labiau, kad nuveikta iš ties nemažai, įgyta daug patirties, užmegzta naujų pažinčių. Neatsiradus naujiems kandidatams ir suprasdama pradėtų darbų svarbą Nijolė sutiko likti bendruomenės pirmininke, o bendruomenės nariams beliko savo balsais patvirtinti pasitikėjimą bendruomenės pirmininke. Belieka pasakyti, kad ne viskas pildosi taip kaip norim, bet jeigu aktyviai dirbtume visi kartu pasiektume tikrai gerų rezultatų.
Mūsų gražus vakaras dar tęsėsi klausantis Laimos Žemaitytės koncerto, vėliau prie bendro vaišių stalo, kur trumpam pamiršę kasdienius darbus susitiko kaimynai, draugai, bendradarbiai. Reikia tikėti, kad šiek tiek atsipūtę ir maloniai praleidę laiką, visi kartu vėl imsimės gerų darbų.

Bendruomenės narė Greta Narbutienė