text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

Vengerskų kaimo bendruomenės pirmininkė Laimutė Valinčienė lapkričio 4 dieną 16.00 val. bendruomenės namuose sukvietė kaimo gyventojus pasiklausyti Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Raseinių rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio viršininko Dariaus Jonaičio eismo saugumo pamokėlės. Pareigūnas pasveikino susirinkusius kaimo gyventojus bei pasidžiaugė noru dalyvauti bendruomenės organizuojamame susirinkime.
Susitikimo metu buvo kalbama apie saugumą kelyje, kaip reikia pėstiesiems vaikščioti saugiai ir ko labiausiai trūksta iš pačių gyventojų norint jaustis saugiai. Pareigūnas kvietė visus susirinkusiuosius burtis į saugią kaimynystę. Tai viena populiariausių ir sėkmingiausių nusikalstamumo prevencijos priemonių. Ji naudinga visiems, o ir lengviau dirbti seniūnijos teritorijoje dirbančiam pareigūnui.
Bendruomenės pirmininkė padėkojo pareigūnui ir visiems susirinkusiems už dalyvavimą eismo saugumo pamokėlėje, o visiems susirinkusiems buvo įteikti prevenciniai lankstinukai ir atšvaitai.

Po susitikimo vyko šventė, skirta šeimų dienai paminėti.

Pirmininkė Laimutė Valinčienė