text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

Pačiu gražiausiu vasaros metu, birželio 24-ąją, vietos gyventojai ir jų kaimynai, svečiai rinkosi į bendruomeniškumą ir bendradarbiavimą skatinančią vasaros šventę Šiluvoje „Pabūkim kartu“, kuri buvo skirta Gedimino laiškų metams paminėti. Kadangi šie metai Seimo paskelbti Lietuvos sostinės Vilniaus ir Gedimino laiškų metais, tai šventės metu buvo parengta paroda „Gedimino laiškai: tada ir dabar“, buvo eksponuojami Gedimino laiškų tematika parašyti laiškai Šiluvos krašto ateinančioms kartoms ir vaikų piešti atvirukai – sveikinimai, Vilniaus 700-ojo gimtadienio proga.
Šventėje pramogų nestigo nei mažiems, nei dideliems. Šventėje dalyvavo amatininkai, tautodailininkai, bitininkai, ūkininkai, menininkai, kurie vykdė edukacines veiklas. Mažieji dalyviai šokinėjo, šėlo ir džiaugėsi žaismingu pripučiamu batutu, puošėsi spalvingomis, nuplaunamomis, unikalaus dizaino vaikiškomis tatuiruotėmis. RKKSC Šiluvoje sporto specialistė Justina Sebeckytė, pakiliai ir sportiškai nusiteikusius dalyvius kvietė rungtis sportinėse varžybose, kur atlikdami įvairias užduotis, dalyviai bandė savo taiklumą, greitumą ir veržlumą. Šventės metu buvo vykdoma ir saugaus eismo akcija „Būk matomas!“, kurios metu dalyviams priminta saugaus eismo elgesio taisyklės, linkėta saugios ir šiltos vasaros. Buvo dalijama itin gardi košė ir saldžios vaišės!
Visus šventės dalyvius nuoširdžiai sveikino Raseinių rajono savivaldybės tarybos nariai, bendruomenių pirmininkai. Gerą nuotaiką ir skambias dainas krašto gyventojams dovanojo Šiluvos seniūnijos meno kolektyvai, atlikėjas Andrius Rimiškis ir grupė „Projektas“
Lėšas projektui įgyvendinti skyrė Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerija. Šiluvos bendruomenė „Aušrinė“ kasmet organizuoja renginį skirtą visos seniūnijos gyventojams, taip skatindama bendradarbiavimą tarp kaimo bendruomenių, bei visų Šiluvos krašto gyventojų. Ačiū sakome šventės rėmėjams ir partneriams, kurie negaili savo laiko, jėgų, lėšų ir asmeninių resursų.

Tarybos narė Neringa Alekandravičiūtė