text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

Liepos 30-tą dieną, jau tradicija Užkalnių kaimo bendruomenėje tapusi, „Vasaros – sporto šventė” sukvietė nemažą būrį ne tik bendruomenės gyvenimu besidominčių žmonių, bet ir sportuojančio jaunimo iš kaimyninių gyvenviečių.
Šventę atidariusiose krepšinio rungtynėse „3×3” savo jėgas išbandė net šešios entuziastų komandos. I-ąją vietą iškovojo komanda „Duburkis“, II-ąją „Veteranai“, o III-ąją „Senoji mokykla“. Po įtemptų rungtynių savo jėgas šventės dalyviai taip galėjo išbandyti tritaškių bei karavano rungtyse, kuriose geriausiai pasirodė Osvaldas Škadauskas ir Linas Anulis. Bendruomenė džiaugiasi tokiu aktyviu sportininkų įsitraukimu bei čia gimusių, augusių bei sugrįžusių brolių Jurgilų pasirodymu krepšinio aikštelėje.
Šventės metu taip pat buvo apdovanoti ir jaunieji kaimo bendruomenės gyventojai. 2020 metais Raseinių rajono kaimų bendruomenių sąjunga organizavo piešinių ir fotografijų konkursą „Mano bendruomenė“. Džiugu, kad juose dalyvavo nemažas būrelis ir Užkalnių kaimo bendruomenės vaikų. I -ąją konkurso vietą užėmė Elija Juščiūtė, II- ąją Arijana Būziūtei, nuoširdi padėka skirta ir mokytojai Jūratei Dumskienei už vaikų paskatinimą dalyvauti rajono organizuojamuose konkursuose bei rankdarbių parodą šventės metu.
Užkalnių kaimo pirmininkas labai didžiuojasi savo bendruomenėje turėdamas energingų, entuziastiškų ir atsakingų narių. Jais buvo pasidžiaugta ir surengtoje šventėje, kurios metu, bendruomenės simboliu tapusiu „Gerumo obuoliu“, buvo apdovanoti trys nominantai. Pirmasis gerumo obuolys buvo įteiktas Linai Radžienei už pagalbą bendruomenei, jaunatviškumą ir energiją visose bendruomenės veiklose. Antrąją nominaciją atsiimti pakviesta, visų bendruomenės narių mylima, Irena Kazlauskienė, kuriai buvo dėkojama už nuoširdžią ir geranorišką pagalbą, o trečiasis gerumo simbolis buvo įteiktas ilgamečiui pagalbininkui, savo laisvą laiką skiriančiam bendruomenės puoselėtojui Gediminui Kybartui. „Šiais metais ant bendruomenės vienybės medžio sunoko dar 3 “Gerumo obuoliai”, kurie buvo perduoti į nuostabių, supratingų ir darbščių žmonių rankas“ – džiaugiasi bendruomenės pirmininkas. Lai prinokusių obuolių sėklytes jie dalija aplinkiniams, augindami gerumo ir vienybės sodą.
„Vasaros-sporto“ šventėje svečiavosi ir programa gerėjosi Nemakščių seniūnas Remigijus Laugalis, Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijos direktorė Dalia Mačiulaitienė, Raseinių VVG ,,Raseinių krašto bendrija“ pirmininkė Irena Dapkuvienė, Raseinių rajono bendruomenių sąjungos pirmininkas Jonas Vazgys, Nemakščių bendruomenės ,,Santalka“ pirmininkė Regina Pratašienė, tai pat žydinčių gėlių puokštę įteikė Raseinių KC Nemakščiuose meno vadovai.
Šventės svečius visą renginį savo šokių žingsneliais ir gera nuotaika stebino Pasvalio kultūros centro Mikoliškio skyriaus, moterų kolektyvas “Vasarė” vadovė Jolanta Preidžiuvienė, nuotaikingomis dainomis džiugino Eligijos ir Remigijaus duetas, o šventę vainikuoti ir kartu padainuoti, šokti kvietė grupė „Žemaitukai“.
Bendruomenė pateikė projektą pagal VPS priemonės :Kultūros savitumo išsaugojimas, tradicijų tęstinumas“ Nr. LEADER-19.2-SAVA-4 veiklos srities „NVO iniciatyvų skatinimas, kultūros tradicijų, amatų saugojimas ir sklaida, šiai vasaros – sporto šventei skyrė finansavimą.
Dėkojame Raseinių „KC Nemakščiuose“ kultūrinių renginių organizatorei Linai Andrulienei bei visiems prisidėjusiems organizuojant šventę.

Evelina Kybartaitė