text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

Mirklių kaimo bendruomenė Vasario 16-ąją Valstybės atkūrimo dieną kiekvienais metais mini ant Mirklių piliakalnio.
Šią istorinę dieną mini ir švenčia ne tik visa Lietuva, bet ir lietuviai, gyvenantys svetur, tai viso pasaulio lietuvių šventė. Vasario 16-ąją susirinkusieji sugiedojo Lietuvos himną, dainavo dainas apie meilę tėvynei. Taip pat visus susirinkusius bendruomenės pirmininkė Gražina Andraitienė sveikino su didžia švente – mūsų Tėvynės Lietuvos atkūrimo diena. Linkėjo būti vieningais visur ir visada.Tegul visiems brangi diena įkvepia mus naujiems siekiams ir darbams, puošiant gimtąją šalį. Gražiausias eiles padovanojo bendruomenės narė Irena Ambrulaitienė. Dainas apie Lietuvą dovanojo Mirklių kaimo kapela, vadovaujamo Konstantino Kružiko.
Mirklių kaimo bendruomenė dalyvauja konkurse ,,Eismo saugumas bendruomenėse“, todėl šventės pabaigoje bendruomenės pirmininkė priminė eismo saugaus taisykles ir visiems įteikė atšvaitus, kad būtų saugūs kelyje ir kad grįžtų saugūs į namus.
Padėkojo visiems, dalyvavusiems šventėje, pasipuošusiems tautiniais rūbais, rankose laikiusiems tautinę atributiką. Darniai susitelkę, visi prisidėkime prie savo šalies kūrimo, kad čia gyventi būtų gera visiems.

Mirklių kaimo bendruomenės
pirmininkė Gražina Andraitienė