text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

Balandžio 22 d. Ramonų kaimo bendruomenės taryba sukvietė švęsti „Vaikų Velykėles 2017“. Tai šventė pirmiausia vaikams, o kartu ir visai šeimai. Tuo pačiu įsijungėme į Naisių vasaros organizuojamą jau tradicija tapusį „Vaikų Velykėlių“ konkursą , puoselėjantį gilias lietuviškas tradicijas, ugdantis tautišką vaikų mąstyseną ir bendrumo dvasia sujungiantis šeimas. Visi puošėme bendrą margutį. Tam buvo paruoštas Didžiojo margučio muliažas(2 m aukštis, 1 m plotis), ant kurio buvo dėliojama ir klijuojama margučių marginimo raštais iškarpos iš spalvoto popieriaus . Išėjo nuostabus kiaušinis. Jam suteikėmė vardą „Velykaitis“ ir visi linksmai nusifotografavome.
Vėliau renginio dalyviai kitam konkursusi buvo suskirstyti į tris grupes: viščiukai, ančiukai ir žąsiukai. Visi margino Velykų bobutės (Dalia Bartkevičienė) atsineštus nedažytus kiaušinius, komandomis rideno kiaušinius, žaidė žaidimus. „Bobutei“ talkino bendruomenės tarybos narės Odeta Žemaitienė, Danutė Jonylienė, Genutė Kasparavičienė, bendruomenės narė Genė Adomavičienė . O kad niekas neliūdėtų, o dar ir patrepsėtų , meno vadovas Vytautas Kasparavičius akordeonu grojo linksmas melodijas. Sususmavus rezultatus -laimėjo Žąsiukų komanda. Tačiau pralaimėjusių nebuvo. Dosnioji Velykų Bobutė visus vaikučius apdovanojo Maisto banko dovanotais saldumynais, Eismo saugumo priemonėmis . Be dovanėlių neliko ir tėveliai.
Atvelykio šventė baigėsi. Ir tikimės , kad mažųjų prisiminimuose dar ir ilgai išliks jų sukurtas „ Velykaitis“.

Bendruomenės pirmininkė Dalytė Raudonienė