text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

Viena gražiausių ramoniškių vaikų pavasario švenčių – Velykaitės. Jų švęsti į bendruomenę surinko gausus būrys vaikučių. Pavasariškai papuoštoje salėje su muzika visus pasitiko Raseinių kultūros centro Ramonuose meno vadovas Vytautas Kasparavičius , o už didelio stalo – „Zuikių mokyklėlės“, laukė „Zuikių mokytoja“( Raseinių kultūros centro Ramonuose , renginių organizatorė Inga Vasiliauskienė). Ji iš karto kiekvieną kvietė apsilankyti meno klasėje. Čia kiekvienas tapo zuikučiu (buvo uždėta zuikio ausytės, nupiešta zuikio nosytė ir ūsiukai) . Vaikai labai džiaugėsi tapę personažais.
Į šventę vaikučių ir jų mamyčių pasveikinti atėjo Ramonų seniūnaitė Danutė Jonylienė, atnešusi dovanų- vaikiškų ledų. Taip šventė ir buvo pradėta su ledais.
Po „ledinių“ vaišių buvo vykdomas Eismo saugumo projektas . Projekto vadovė D.Raudonienė papasakojo apie eismo saugumą bendruomenėje, paklausė kokio ženklo reikėtų kaimo centre ir organizavo eismo saugumo ženklo piešimo konkursą. Ženklus piešė tiek vaikučiai, tiek jų mamytės. Konkursą laimėjo draugystė. Visiem dalyviams , kaip prizai, buvo išdalintos Saugaus eismo priemonės, o iš nupieštų ženklų padaryta piešinių parodėlė.
Vėliau vaikučiai žaidė įvairius velykinius žaidimus. Nors skaudu buvo likti nugalėtam ar iškristi iš žaidimo, tačiau „skriauda“ buvo kompensuota Ramonų bendruomenės projekto „Kompleksinės paslaugos šeimai“ šeimos klubo lankytojų ir socialinės darbuotojos Monikos Jakiūnaitės bei užimtumo specialistės Dalytės Raudonienės paruoštais prizais- iš siūlų pagamintais paukščiukais, popierinėmis gėlytėmis ir kitais suvenyrais .
Lauke oras buvo nuostabus, o bendruomenės darželiuose dar gėlytės nežydi, tai vaikučiai visas popierines gėlytes susmaigstė į gėlių vazonus, kad tikrai būtų šventinė aplinka.
Vaikų velykaitės užsibaigė gera nuotaika ir saldumynų vaišėmis.

Bendruomenės narys F.Raudonius