text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

Tarptautinė vaikų gynimo diena – tai linksma diena, siunčianti rimtą žinią apie vaikų rūpesčius visame pasaulyje. „Tai turbūt smagiausia Vaikų dienos dalis – vaikai ir jaunuoliai gali patyrinėti savo teises žaidimo forma ir geriau suprasti, kaip vyksta svarbių sprendimų priėmimas. Be to, jie gali išsakyti savo rūpesčius , o suaugusieji ir sprendimų priėmėjai į tai įsiklauso ir netgi įgyvendina vaikų idėjas.
Vaikystė, trunkanti iki 18 metų, ir suaugusio žmogaus gyvenimas yra atskiri dalykai. Tai ypatingas laikas, kurio metu vaikui būtinas saugumas, kad jis galėtų augti, mokytis, žaisti, vystytis ir pasiekti savo potencialą.
Ramonų kaimo bendruomenė, vykdydama projektą „Kompleksinės paslaugos šeimai“ Šeimos klube surengė Vaikų gynimo dienai renginėlį , „Ledų fiesta su Kake Make“. Nors lauke pliaupė lietus-„ bet -prie gero noro nėra blogo oro“ , bendruomenės patalpose , skambėjo vaikų juokas, dainos, žaidimai, buvo pildomi vaikų norai. Džiaugėsi tėveliai ,mamytės ir močiutės , matydami laimingu savo vaikučius. Kakė Makė (Renata) visiems vaikučiams pūtė įvairių formų balionus, apdalino dovanėlėmis, saldumynais, buvo viso renginio dėmesio centre.
Šventė užsibaigė „Ledų Fėjos“ (bendruomenės tarybos narė Odeta) atvežtais ledais. Jai talkino socialinė darbuotoja Monika Jakiūnaitė.
Renginį padėjo suorganizuoti Raseinių kultūros centro Ramonuose kultūros renginių organizatorė Inga Vasiliauskienė.

Projekto „Kompleksinės paslaugos šeimai Ramonuose“
vadovė Dalytė Raudonienė