text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

soclogoKaimų bendruomenė „Steponkaimis“ įgyvendina projektą „Kartų bendravimo skatinimas, pasirenkant naujas užimtumo ir tarpkultūrinio bendradarbiavimo formas“, remiamą iš LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos programos „Nevyriausybinių organizacijų ir bedruomenių plėtra“ lėšų ir 2016 m. liepos 30 d. lankėsi Pakruojo r. savivaldybėje. Žemaičiais prisistatę svečiai susitiko su Rozalimo miestelio bendruomenės nariais. Daug dėmesio skirta krašto kultūros pažinimui, tarpkultūrinio NVO bendradarbiavimo pagrindu. Susitikimas su rozalimiečiais buvo svarbus gilinantis į aukštaičių tradicijas. Be to, Raseinių krašto žmonės dalinosi dekupažo, žvakių liejimo, vilnos vėlimo ir odos dirbinių gamybos patirtimi, vyko tarpregioninis bendradarbiavimas, kai tradicijų puoselėjimas praturtinimas ir nauja patirtimi. Toliau bendruomenės nariai vyko susipažinti su Pakruojo dvaru.
Kaimų bendruomenės „Steponkaimis“ projektą sudaro keli etapai. Pirmiausia, kaimo gyventojai Steponkaimio kaime buvo įtraukti į rankdarbių gamybos užimtumo veiklas, kuriose padėti kartų bendravimo, savanoriškos veiklos populiarinimo pagrindai. Antra, vyko tarpregioninis bendradarbiavimas su kitų rajonų asociacijomis, gilinantis į Lietuvos kultūros įvairovę (pvz., tarmes) ir dalinantis patirtimi naujose veiklose.

dsc_1990 dsc_1968