text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

2023 m. birželio 16 d. Raseinių rajono Mirklių kaimo bendruomenėje vyko tradicinis renginys ,,Saugokime save ir kitus“.
Visus atvykusius pasveikino, kad visi turėtų laiko, neskubėtų, gyventų linksmai, šypsotųsi, skirti laiko ir dėmesio sau, tai Raseinių rajono kultūros centro vaikų šokių grupė ,,POP DANC“, sušoko ,,Pikačių“ šokį , vadovė Neringa Šlopšnienė. Taip pat visus pasveikino ir Raseinių rajono kultūros centro Mirklių kaimo bendruomenės šokių kolektyvas ,,RITMAS“, vadovė Neringa Šlopšnienė.
Bendruomenė dalyvauja VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcijos organizuojamame konkurse ,,Eimo saugumas bendruomenėse 2022-2023 m.“, kasmet organizuoja įvairias veiklas, kurių metu bendruomenės nariai skatinami saugiai ir atsakingai elgtis kelyje, primenamos Kelių eismo taisyklės ir kaip reikia jų laikytis. Į renginį atvyko Šiaulių apskrities policijos Raseinių policijos veiklos skyriaus tyrėja bendruomenės pareigūnė Giedrė Deveikienė su policijos bičiuliu AMSIU. Raseinių rajono savivaldybės tarybos narys Andrius Bautronis ir Raseinių rajono savivaldybės tarybos narys Darius Ulickas. Džiugu, kad bendruomenės organizuojamuose renginiuose visada dalyvauja Raseinių pagalbos šeimai namai ir auklytės.
Bendruomenės pareigūnė Giedrė Deveikienė visus susirinkusius pasveikino priminė taisykles, kaip saugiai važiuoti dviračiais ir kitomis transporto priemonėmis kolonoje.
Visiems dalyviams bendruomenės pirmininkė Gražina Andraitienė įteikė eismo saugumo priemones – atšvaitus bei liemenes.
Vyko tradicinis dviračių, paspirtukų ir pėsčiųjų žygis, lydint policijos automobilio. Tai buvo puiki praktinė pamoka, kaip reikia saugoti tiek save, tiek kitus kelyje.
Raseinių rajono Mirklių kaimo bendruomenės narė-vedančioji Skaidrė Kinderienė visus
pakvietė į netradicines sportines varžybas, taip pat į šaškių, smiginio, į krepšį baudų metimą, spalvotų kamuoliukų metimą, kuriose aktyviai dalyvavo ir vaikai, ir senjorai, o pagrindinis prizas buvo du dviračiai. Nuoširdų ačiū tariame pagrindiniams šventės rėmėjams tai- dviratukas UAB ,,Danspin“ direktorius Rosvaldas Kunickas ir antras dviratukas UAB ,,LITSPIN“ direktorius Kęstutis Žilinskas. Mus vaišino Lakštučių kaimų bendruomenės pirmininkė Loreta Navickaitė-Laurinaitienė . Už paramą Onutei ir Edmundui Kazbarams, Birutei Andriulienei , Juditai Bernatavičienei ir Algimantui Andraičiui. Nugalėtojai buvo apdovanoti taurėmis, medaliais ir suvenyrais. Vyko loterija be pralaimėjimo, visi bilietai buvo laimingi. O dviratukus laimėjo Kernius Matusevičius (5 m.) lankantis darželį. Antrą dviratuką laimėjo mokinė Viltė Andriulytė (11 m.).
Nuoširdžiai dėkoju Raseinių rajono savivaldybei, Raseinių rajono kultūros centrui ir šokių vadovei Neringai Šlopšnienei. Visiems padėjusiems organizuoti renginį, atvykusiems svečiams ir pravedusiai renginį Skaidrei, informaciniams rėmėjams „Alio Raseiniai“ ir kitiems.

Teksto autorė ir nuotraukos
bendruomenės pirmininkė Gražina Andraitienė