text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

Kaip ir kiekvienais metais Mirklių kaimo bendruomenėje vyksta tradiciniai renginiai. Šiemet ,,Pavasaris Mirkliuose“ ir ,,Paukščiai sugrįžta į Mirklius“ paskyrėme dvi šventes kartu balandžio 22-ąją dieną. Bendruomenės pirmininkė Gražina Andraitienė sveikino su tradicinėmis šventėmis, visiems palinkėjo šilumos, džiaugsmo ir tikėjimo. Tądien daugiausiai dėmesio skiriama vaikams, todėl Atvelykis kartais vadinamas vaikų Velykomis arba Velykėlėmis.
Šventėje dalyvavo Raseinių vaikų globos namų vaikučiai. Jie atvyko su socialine darbuotoja Deimante Savickaite ir jos padėjėja Ingrida Kučinskiene. Vyko sportinės rungtys buvo I,II ir III vietų apdovanojimai. Žaidėme įvairius žaidimus, vyko viktorinos, piešinių konkursas „Gražiausias margutis“ ir mokėmės dirbti su karštais klijais. Vaikučiai apdovanoti padėkomis ir prisiminimo dovanėlėmis. Renginyje dalyvavo Kamilė su savo dekupažo darbų ekspozicija. Klausėmės Ramintos savos kūrybos eilėraščių, bei dainų, primenančius pavasario nuotaikas. Didelius ir mažus linksmino Mirklių kaimo bendruomenės naujai besikurianti kaimo kapela. Mirklių kaimo bendruomenės pirmininkė vaišino tradicine koše.
Bendruomenė dalyvauja konkurse „Eismo saugumas bendruomenėse 2017“, todėl šventėje dalyvavo Raseinių rajono policijos komisariato tyrėje bendruomenės pareigūnė Giedrė Deveikienė su jauniausiais policijos rėmėjais. Pareigūnė priminė saugaus eismo taisykles, bei linkėjo saugumo, visiems šventės dalyviams buvo įteiktos priemonės eismo saugumui užtikrinti.
Nuoširdžiai dėkoju visiems dalyvavusiems, prisidėjusiems prie šios pavasariškos šventės.

Mirklių kaimo bendruomenės pirmininkė
Gražina Andraitienė