text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

2023 m. liepos 10 dienos šiltą vasaros popietę į organizuojamos Neringos šokių studijos vadovės Neringos Šlopšnienės tradicinę vaikų šeštąją vasaros stovyklą ,,Draugai 2023“ susirinko į Palūkščio dvaro sodybą, kaimo turizmo poilsio komplekse. Šias metais stovykla yra kitokia, bendra ukrainiečių ir lietuvių. Atvyko iš Pabėgėlių priėmimo centro ukrainiečių vaikučiai, stovyklos metu geriau susipažins su Lietuvos ir Ukrainos šalimis. Vaikučiai turiningai visą savaitę praleis poilsį, šokį, sportinių įgūdžių formavimą, saugios gyvensenos propagavimą bei jaunimo laisvalaikio paįvairinimą.
Su nuotykiais, linksmybėmis, žaidimais, rungtynėmis, diskotekomis, tematiniais vakarėliais, menais ir su įvairiausiais rankdarbiais. Stovykla skirta vaikams, mėgstantiems aktyvų ir turiningą poilsį: pramogauja, nepervargdami šoka, sportuoja, susipažįsta su naujais draugais, patiria linksmų nuotykių, azartiškai rungsimės ir draugiškai žaisime.
Pirmą stovyklos dieną atvyko Šiaulių apskrities policijos Raseinių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus vyriausiasis tyrėjas Darius Jonaitis, Raseinių policijos veiklos skyriaus tyrėja bendruomenės pareigūnė Giedrė Deveikienė su policijos bičiuliu AMSIU ir Raseinių rajono Mirklių kaimo bendruomenės pirmininkė Gražina Andraitienė, kur bendruomenė dalyvauja konkurse ,,Eismo saugumas bendruomenėse 2022-2023 m“ Padovanojome atšvaitus, kuriuos dovanojo VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcija.
Pareigūnai vaikus supažindino su policininko profesija. Nuoširdžiai pristatė policininko profesiją, papasakojo daug įdomių dalykų apie policininko darbą. Vaikai rankose palaikė antrankius, ,,bananą“, apsaugines liemenes, turėjo galimybę iš arti pamatyti tarnybinį ginklą, įlipę pasėdėti policijos automobilyje, su policijos pareigūnu. Pareigūnai vaikams priminė saugaus elgesio taisykles prie vandens telkinių , gamtoje bei važiuojant dviračiu ir elektriniu paspirtuku. O su vaikučiais dirba jaunos kūrybingos, energingos pedagogės-vadovės Neringa ir Renata su padėjėjomis.
Planuojama, kad ateinančiais metais stovykla bus dar įdomesnė , įvairesnė.
Raseinių rajono Mirklių kaimo
bendruomenės pirmininkė Gražina Andraitienė