text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

Ankstyvą saulėtą rytą 2017 m. rugsėjo 23 d. Mirklių kaimo bendruomenės nariai ruošėsi tradicinei ,,Rudens gėrybių šventei”. Puošėme pastatytas palapines, dėliojome rudeninio derliaus eksponatus ir laukėme atvykstančių svečių. Pirmieji atvyko šaškių, šachmatų komandų atstovą iš įvairių bendruomenių. Kuriuos sutiko prie registracijos stalo Gitana, Vilma ir Vitalija, grojant linksmai Mirklių kaimo kapelai. Vėliau rinkosi saviveiklininkai: Ariogalos ,,Radasta” , Ramonų bendruomenės ansamblis ir Raseinių neįgaliųjų draugijos ansamblis ,,Gaja”. Susirinkus svečiams pradėjome šventės atidarymą vėliavos pakėlimu ir giedant Mirklių kaimo bendruomenės himną sukurtą Mirklių kaimo kapelos vadovo Konstantino Kružiko. Mirklių kaimo bendruomenės pirmininkė Gražina Andraitienė visus pasveikino su gražiu šiltu rudenėliu, padėkojo visiems atvykusiems į tradicinę ,,Rudens gėrybių šventę”, supažindino su renginio eiga sportinėmis varžybomis. Sportines varžybas pradėjo šaškininkai ir šachmatininkai, smiginio, krepšinio baudų metimu , netradiciniu tinkliniu ir vaikų piešinių konkursu. Kapelos atliko po kelis kūrinius. Svečius linksmino jaunimas Raminta padainavo nuostabią dainą, Karolina linksmino su smuiku , o Kristijonas su saksofonu. Svečius tartį žodį pakvietė renginio vedėjos Renata ir Rasa ,,močia su dukra”. LR Seimo nario Arvydo Nekrošiaus padėjėją ir Lenkelių bendruomenės pirmininkę Skaidrutę Žuvelaitienę. Seniūną Rolandą Klusą ir pirmą kartą atvykę pasveikino iš Kėdainių rajono svečiai, tai Beinaičių ir Pelėdnagių bendruomenių pirmininkai su nariais. Taip pat sveikino kitos Raseinių rajono bendruomenės. Renginio metu buvo apdovanota padėkomis, suvenyrais dvylika gražiausių Mirklių kaimo bendruomenės sodybų dalyvavusių konkurse ,,Gražinkime savo aplinką”. Kuris vyksta kiekvienais metais.
Renginyje dalyvavo jaunieji policijos rėmėjai ir policijos šuo ,,Amsis”, nes Mirklių kaimo bendruomenė dalyvauja konkurse ,,Eismo saugumas bendruomenėse 2017”. Pirmininkė su jaunaisiais policijos rėmėjais ir Amsiumi išdalino atįšvaistus, liemenes , Policijos rėmėjas Vilius supažindino su saugaus eismo taisyklėmis .
Svečiai galėjo įsigyti rankdarbių: keramikos, papuošalų, ekupažo darbų, taip pat dalyvavo ūkininkai, verslininkai su išaugintu derliumi.
Svečius maitino kavinė ,,Isada”, pirmininkė vaišino tradicine koše, o Ramūnas tradicine gira.
Nugalėtojai visi buvo apdovanoti taurėmis, medaliais ir paguodos prizais.
,,Rudens gėrybių šventės” rėmėjas Žemės ūkio ministerija. Mirklių kaimo bendruomenės pirmininkė dėkoja visiems padėjusiems organizuoti šventę.

Mirklių kaimo bendruomenės pirmininkė
Gražina Andraitienė