text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

Gruodžio 5 d. Vilniuje, Vyriausybės rūmuose buvo pagerbta daugiau nei 400 savanorių, kurie prisijungė prie Lietuvos atkūrimo 100-mečiui skirto projekto „Dovana Lietuvai“ ir neatlygintinai vykdė įvairiausius projektus. Iš viso Lietuvos žmonės jau padovanojo virš 500 dovanų Lietuvai ir savanorystei skyrė 277 tūkstančius valandų. Jų iniciatyvos buvo pačios įvairiausios: piliakalnių tvarkymas, prasmingų renginių organizavimas ir pan. Raseinių rajoną šiame renginyje atstovavo Betygalos, Berteškių, Gervinės kaimo bendruomenės ir Raseinių rajono kaimų bendruomenių sąjunga, pateikę savo idėjas interneto puslapyje http://www.lietuva.lt/100/lt/simtmecio-dovanos. Malonu pažymėti, kad tarp visų iniciatyvų renginio scenoje Ministras pirmininkas Saulius Skvernelis apdovanojo tris iniciatyvas ir tarp jų buvo mūsų rajono kaimų bendruomenė „Berteškiai“, pateikusi savo atliktą didelį darbą – pavasarį bendruomenės žmonių jėgomis suremontuotas 104 m medinis tiltas per Berteškių tvenkinį (didelę dalį lėšų medienai įsigyti skyrė Raseinių rajono savivaldybė). Sveikiname bendruomenės pirmininkę Gintą Balsienę ir visus kaimo gyventojus, prisidėjusius prie tilto remonto.
Renginio metu visoms dalyvavusioms organizacijoms buvo padovanotos Lietuvos vėliavos ir šimtmečio ženkliukai. Kitais metais ši akcija bus tęsiama. Dėkojame Raseinių rajono savivaldybei už transportą nuvykimui į renginį.