text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

     Sekmadienį prie Slabados bendruomenės namų naujoje vaikų žaidimo aikštelėje rinkosi jaunos šeimos su vaikais, juos nuotaikingai pasitiko vaikų mėgiami personažai Kakė Makė (Rita Gurskienė), Pepė (Kristina Kareivienė) ir klounas (Gražina Kaušienė), kiekvienam vaikui buvo įteiktas dalyvio medalis. Visi kartu mankštinosi, žaidė, šoko, dalyvavo nuotaikingose estafetėse, įvairiose rungtyse ir kartu su Kake Make prisiekė tvarkyti, rūpintis naujai įrengta žaidimų aikštele, o rieklui esant ir sudrausminti neklaužadas. Grojant nuotaikingai muzikai visi vaišinosi ledais ir kitais gardumynais. Aktyviai sportuojant ir išbandant naujus įrenginius vyko vaikų žaidimo aikštelės atidarymo šventė, kurią organizavo Slabados bendruomenės tarybos nariai.

Slabados bendruomenės pirmininkės Elenos Dainauskienės dėka sėkmingai įgyvendintas projektas „Slabados kaimo viešosios erdvės prie bendruomenės namų sutvarkymas“ jauniesies gyventojams padovanojo puikią, modernią, šiuolaikišką vaikų žaidimo aikštelę su įvairiomis supynėmis, karstyklėmis, čiuožykla, karusele. Projekto įgyvendinimui buvo skirta 5000,00 Eurų 2019 metų Nacionalinės paramos kaimo bendruomenių veiklai ir paprašyta paramos iš Raseinių rajono savivaldybės kaimo plėtros programos lėšų (617,98 Eurų) apmokėti už aikštelės įrengimą. Paliepių seniūnija mažiesiems padovanojo smėlio dėžę ir daug smėlio.

Nuo šiol jaunos šeimos su vaikais turės kur rinktis pabendrauti, galės aktyviai ir įdomiai leisti laisvalaikį, kartu sportuoti.

Daina Laveckienė