text3406

Visos naujienos – pasirinkite laikotarpį:

image3004

Raseinių rajono vietos veiklos grupė „Raseinių krašto bendrija. Vytauto Didžiojo g. 1, 60149 Raseiniai. Kodas 300047565, mob. +370 615 29 225. El. p. vvgraseiniai@gmail.com

Tai romėniškos kilmės posakis. Sakoma: reikia melstis Dievui, kad sveika siela būtų sveikame kūne. Mes, Kalnujų seniūnijos Vengerskų kaimo bendruomenės nariai slidžią lapkričio 24 dieną skubėjome į popietę padiskutuoti apie sveiką gyvenseną. Dalinomės patarimais, kaip stiprinti organizmą ne tik šaltuoju metų laiku, koks yra sveikas maistas, kalbėjome apie sporto naudą mūsų kūnui.
Ta proga pirmą kartą panaudojome puodą, kurį pirkome iš Savivaldybės gautų pinigų, skirtų remti bendruomenių veiklą. Įsigijome ir palapinę, kurią panaudosime ateityje.
Po ilgų diskusijų apie sveiką gyvenseną sėdome ragauti gardžios sveikuoliškos sriubos. Ji buvo neapsakomai skani! Didelis ačiū šeimininkėms – Vengerskų kaimo bendruomenės pirmininkei Jolitai Špiegienei ir tarybos narei Laimutei Ašmienei.
Mus aplankė garbingas svečias – Kalnujų seniūnijos seniūnė Regina Čepurnovienė. Jai buvome dėkingi už sveikuoliškus gardumynus. Po visų vaišių padėkojome vieni kitiems už smagiai praleistą laiką. Manau, visi tyliai paprašėme Dievo, kad ne tik mūsų kūnai, bet ir sielos būtų sveikos.
Daiva Ščerbakovienė
Vengerskų kaimo bendruomenės tarybos narė